Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti/ havi mennyi szex az egészséges?

Figyelt kérdés

Srácok, akik régóta együtt vagytok a párotokkal milyen rendszerességgel csináljátok? Mi kicsit több mint 7 éve vagyunk együtt, nem vagyunk házasok, nincs baba. Jól elvagyunk, de a szexuális életünk elég ramaty. Kb havonta ha egyszer vagyunk úgy együtt. Sokszor volt már ebből vita, mert szerintem nem jó irányba vezeti a kapcsolatunkat legalábbis az én véleményem szerint. Nálatok hogy van ez, ha voltatok hasonló helyzetben mi volt megoldás?

Az olyan trollok kíméljenek, hogy van valakije stb.



jan. 20. 13:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Cica mondja:


[link]

jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%

7 év alatt a legjobb nő is megunható.

Kicsit perverzkednetek kellene.

jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem hat rá a szép beszéd és a veszekedés se akkor valószínűleg nem kíván téged már annyira. Mert gondolom még amikor friss kapcsolatban voltatok akkor többször fordult elő az együttlétek száma és a minősége is jobb volt. Megpróbálhatjátok ha vevő rá, hogy elkezdtek "randizni" újra, programokat csinálni hátha meghozza a kedvét. Viszont ha nem akar semmit se csinálni el kell döntened, hogy megszoksz vagy megszöksz...
jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen kezdetben amikor friss volt a kapcsolat akkor rendszeres volt, semmi probléma nem volt ezzel. Az utóbbi években romlott a dolog. Mindig akkor van szex ha ő mondja. Én már belefáradtam mert bármikor hozom fel a témát nincs belőle semmi…
jan. 20. 13:49
 5/30 Leclerc ***** válasza:
83%

Kedves vagy vele?

Kimutatod hogy szereted őt?

Mondasz neki szépeket?

Randikra kéne vinned, virágot venni neki. Házimunkát átvenni tőle. Romantikázni. És akkor lehet lenne is kedve a szexhez is. Így hogy csak elváras, de semmit nem teszel érte, nem fog menni!

jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi hat éve vagyunk együtt a férjemmel. Van gyerek is már, de így is hetente 1-2 (olykor 3) alkalommal is igyekszünk együtt lenni. Gyerek nélkül a havi pár alkalom az akkor kevés, ha az egyiktek többet igényelne. Mi amúgy mindig feldobjuk valamivel. Mindig veszünk valami szexjátékot, ami kicsit izgalmasabbá teszi a dolgokat. 6 év alatt, ha kimarad egy hét nekem már minden bajom van egyébként, pedig én vagyok a nő. Egyébként az is lehet, hogy neki ennyi az igénye. Ilyen is van. Nem passzolnak az igények.
jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát igen az igények nem passzolnak. Úgy veszem észre, hogy neki az együttlét az utolsó helyen van. Hamarabb locsolja meg a virágokat, vagy takarít valamit minthogy együtt legyünk. És mindig az van hogy már megint mennyi az idő, késő van… nem egyszer mondtam már neki hogy ha annyira szeretné akkor találna és szánna rá időt.
jan. 20. 14:11
 8/30 Leclerc ***** válasza:
100%
7. De azt megint nem mondod hogy te mit teszel, se azt hogy mit rontasz el. Változtatni kéne magadon, a hozzáásásodon, vagy van az hogy szakítasz.
jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

6-os válaszoló vagyok.


Ez csak kifogás, hogy az idő. Mi van, hogy éjszaka kettőkor megébredünk és akkor tolunk le egy gyors menetet. Ez általában akkor van amikor a férjem sokáig dolgozik, nagyon fáradt, de nyilván azért ő is kívánja. Teljesen mindegy, hogy hány óra van. Én az a fajta nő vagyok, akit akármikor akárhol meg lehet dugni, mert nagyon szeretek szexelni. Teljesen mindegy, hogy este nyolc vagy hajnali négy óra van. A te párod nem ilyen beállítottságú. Neki valószínűleg tényleg a havi egy-kettő az igénye. Ami nem baj, de akkor találjon maga mellé olyan férfit, akinek nincsen igénye. Te pedig keress olyan nőt, akinek nagyobb az étvágya. Hosszú távon ez nem lesz jó. Rengeteg konfliktus lesz köztetek. Neked azért, mert az igényeid nincsenek kielégítve, neki pedig azért, mert állandóan bsztatod, amivel a padlása is tele lesz. El kell engedni szépen egymást.

jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha az "együtt legyünk" annyi, hogy fél percig tolod, aztán cserélhet lepedőt és "élvezheti" magában a cuccost másnap is, akkor rohadtul nem éri meg.
jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!