Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti/ havi mennyi szex az egészséges?

Figyelt kérdés

Srácok, akik régóta együtt vagytok a párotokkal milyen rendszerességgel csináljátok? Mi kicsit több mint 7 éve vagyunk együtt, nem vagyunk házasok, nincs baba. Jól elvagyunk, de a szexuális életünk elég ramaty. Kb havonta ha egyszer vagyunk úgy együtt. Sokszor volt már ebből vita, mert szerintem nem jó irányba vezeti a kapcsolatunkat legalábbis az én véleményem szerint. Nálatok hogy van ez, ha voltatok hasonló helyzetben mi volt megoldás?

Az olyan trollok kíméljenek, hogy van valakije stb.



jan. 20. 13:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Válaszolok a kérdésedre, mert ez kimaradt az előző válaszomból: havi annyi szex az egészséges, ami mindkettőnek megfelel. Vannak párok, akiknek elég a heti egy alkalom, de vannak, akinek naponta akár kettő az elegendő, ha nemm minden napon van is így. Kell, hogy az igények (és nemcsak a szexben) nagyjából egyformák legyenek, ha nem is pontosan egyeznek, de tolerálhatók.
jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, hogy mennyi az egészséges. Gondolom mindenkinél más.

Vannak, akiknél a havi 1, vannak, akiknek a napi 1, és vannak, akiknek heti 3-4 v. 4-5 az egészséges. Változó.

jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az Én pasim max 1×, 2*, 4× szexelm velem egy évben. Nincs mervadó ami ebben elölrébb fog vinni kedves kérdezö. Itt a kérdes az, hogy Te mit érzel amiért zavar, hogy a csajod olyan amilyen. Semmi más.
jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a napi 1 a minimum sok éves kapcsolatban is.
jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 apasaky2 ***** válasza:
Nem egyforma az igény.Csak az én esetemet tudom írni:35 év házasság után 3-4 naponta...szeretném ha lenne :D
jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem passzol az igényetek. Nálunk az vált be h visszaléptünk kettőt és úgy csináltunk mint az elején. De nem ártana tudni, hogy az elején mennyivel volt másabb vagy aktívabb. De a kérdésre válaszolva 7 éve együtt, 2 éve házasok és van egy 1 éves kisfiúnk. Heti 5-7 szex az átlag.
jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Hamarabb locsolja meg a virágokat, vagy takarít valamit minthogy együtt legyünk. És mindig az van hogy már megint mennyi az idő, késő van… nem egyszer mondtam már neki hogy ha annyira szeretné akkor találna és szánna rá időt."


Ember legyen a talpán, aki megérti a férfiakat. Neki nem a szex "nem hiányzik", hanem a veled való szex nem hiányzik.

Ha jó lenne veled a szex, akarná!


Ez kb olyan mintha lenne egy pocsékul főző asszonykád, aki minden nap vacsorára főzne valami finomat neked, Te meg már a gondolattól is rosszul vagy hogy na most milyen gusztustalanság lesz..

Tökéletes példa volt ez.

jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben keresnék egy őszinte választ magamban arra, hogy 10 alakalom közül, amikor szexeltek, neki vajon hányszor van orgazmusa.
jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom (34évesen) szülés után nem akart vártam 8 honapot külön költöztem most az mondta hogy ha vissza mennék hozzá lenne heti 2-3
jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 egészséges
jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!