Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen ti felhuznátok magatogat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti felhuznátok magatogat?

Figyelt kérdés

A párom mindig elvárja,h takargassam be, akkor is ha én már lefekudtem alváshoz.


Tudom nem nagy cucc ezért is kérdezem meg,h jogosan idegesit-e, mert ez nekem olyan,mintha az anyja lennék


jan. 21. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák.
jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem egyik parom meg olyan volt hogy reggel felkelve mindig rolem kerdezte mennyi az ido.

Egy idő mulva már kiakadtam hogy mi vagyok en vni kakukkosóra? Azutan már nem kerdezte.


En js beleunok az ilyenekbe.

jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha ebbe belemész amit művel lesz más is amit ki fog találni. Ezt úgy értsd, hogy a feladatod őt szolgálni, ugrani neki bármilyen módon és persze olvasni még a gondolatait is.
jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát én elég értetlenül állnék egy ilyen kérés előtt, főleg, ha rendszeresen igényelné. Egy idő után azt hiszem én is kezdeném úgy érezni magam, mintha az anyja, gondozója lennék és ezzel egy időben jönne is a kiábrándulás. Megkérdezted már tőle, hogy mi ez a hóbort? Főleg, ha eddig ez nem volt programon.
jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerinte aranyos
jan. 21. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát mond meg neki, hogy szerinted meg gáz.
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg te nem szereted a párod, ha ilyen dolgok idegesítenek benne.
jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt nem szeretem ha ugráltatnak. Takatj be, nyisd ki az ablskot, csukd be, add ide, vidd ki stb. Állandóan.

Ha me szóvá teszem h nem anyja vagyok akkor meg bántom.

jan. 21. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne csináld akkor. Nem kell szóvá tenni. Hozd be ezt, vagy azt-monnd, hogy bocs, de most nem hozom. Hozd be magadnak.
jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Állj kj magadért. Meg lehet neki mondani hogy nem az anyja vagy hanem a párja és neked olyan társ kell aki be tudja magát takarni nem pedig egy csecsemő.
jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!