Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélitek meg a párotokkal a dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl az jó,ha oda megyek hozzá és mondom neki, hogy figyu én arra gondoltam hogy...


Vagy mi lenne ha...


Vagy ti akkor amikor épp hasonló téma kerül fel? Vagy ti hogy szoktátok?


Én ebben nagyon rossz vagyok, mert félek a visszautasítástól. Mert a legtöbbször azt kapom.


jan. 22. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ép ahogy jön..
jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amikor eszembe jut és alkalmas. Azaz épp nem koncentrál valami másra, nem siet sehova, kettesben vagyunk stb



Nem egyszerű, nekem este lefekvéskor legkönnyebb, vagy olyankor, ha egymás mellett vagyunk, összebújva.


Azzal kezdem, hogy nekem hogy esik ez meg az. Aztán megkérdezem neki mi a véleménye/gondja, javasolok megoldást, elmondommire lenne szükségem stb. Ilyenkor helyet adok annak, hogy ő is elmondja hogy hogy éli meg a helyzetet, neki mi a sérelme, mit vár tőlem stb. Aztán együtt keresünk megoldást, kompromisszumot.


Fontos, hogy tudjatok nyugodtan, tisztelettel őszintén beszélgetni egymással bármiről, sértegetés, hibáztatás nélkül, konstruktívan.

jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi havonta - kéthavonta nagymegbeszélést tartunk, ahol végigmegyünk a fontos témákon egyenként (szex, pénz, utazások, család stb.).
jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És ha nekem nem tetszik a véleménye?


Pl én költözni akarok ő nem. Én gyereket akarok ő nem. Én programokat akarok ő nem...stb


Szóval ilyenekezről szeretnék vele beszélni megint komolyabban.


De tudom h visszautasítja az ötleteimet és ilyenkor nem tudok hogyan reagáljak rá. Fogadjam el és ne lépjünk semmere?

jan. 22. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"én költözni akarok ő nem. Én gyereket akarok ő nem."

Ezeken például nincs mit megbeszélni, főleg a gyerekkérdésnél hiszen nem egyeznek a tervek, nincs kompromisszumos megoldás. Az egyetlen értelmes út a szakítás.

jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint hogy akarja csak évekkel később én meg pl a gyereket nem 10 év múlva tervezem és a lakást nem szeretném halogatni, hisz van rá keretünk.
jan. 22. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Egyébként ha nem akar gyereket akkor azt a Te érdekedben is ne erőltesd. Nem lesz jó vége.

Viszont az összeköttetést jó lenne ha tisztáznázok miért nem szeretné.

Programok alatt mit értesz? Csak.az van ami őt érdekli vagy nem vevő semmire?

Mennyire mély a kapcsolatotok?

jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

20 es 23 evesek vagyunk. Semmi nem erdekli csak ha a haverja kitalal valami progtamot.


A kapcsolatunk szerintem eleg mely 2 es fel ev utan

jan. 22. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi közöm hozzá, de ilyen fiatalon ne akarj még gyereket. Nagyon sokat fogtok még mindketten változni és nagyon sok minden van még előttetek. Inkább kiránduljatok, tanuljatok. Szerintem.

28N

jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem is most akarok gyereket,hanem 3-4 év múlva
jan. 22. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!