Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit beszélgettek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszélgettek a párotokkal? Például elmentek együtt boltba, utaztok városba stb végig beszélitek?

Figyelt kérdés
Mi görcsösen beszelünk néha és tok jo lenne abbahagyni, szerintem van egy szint amikor a kinos csend mar nem kinos. Ez elorelepes lenne vagy pont hogy ez rossszat jelentene?
2019. jan. 11. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi nem mindig... Néha én kattogok azon, hogy tán többet kéne beszélnünk pl amikor jövünk haza egy programról autóval. De mindig elengedem a dolgot. Beszélünk, ha van téma, hallgatunk, ha úgy esik jól... Nem gondolom, hogy ezen fog múlni a dolog.

Ha pozitívan nézzük, sok időnk lesz még rengeteget beszélgetni... :)

2019. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ,,kellemes csendet" szeretjük mindketten.Ez az amikor tudjuk, hogy nem kell a másiknak mondani semmit ahhoz, hogy tudja minden oké és rendben.Ez olyan elégedett csend.(más biztos megfogalmazná jobban)

Meg van a ,,vihar előtti csend" mikor tudjuk, hogy ha valamelyikünk megszólal abból vita lesz.Na azt nem szeretjük.

Nem kell mindig beszélni ahhoz, hogy jól érezze magát az ember a másik társaságába.Szerintem amúgy egy kapcsolatban előrelépés, ha néha csend is van.Mértékkel:)

2019. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokat. Bár én csendesebbek vagyok, de a párom kényszeres beszélő 😀


N

2019. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs párom. De a korábbiakkal elég sokat beszéltünk, viszont kényszeres soha nem volt. Simán tudtunk egymás mellett ülni és csak annyi interakció volt köztünk, hogy fogtuk egymás kezét. Szerintem egy jó kapcsolatban pont nem kell állandóan pofázni.
2019. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget. Nem mindig minőségi beszélgetés, van hogy csak csevegünk dolgokról vagy emberekről amiket látunk. De görcsösség nem szokott lenni. Ha éppen nincs miről beszélgetni akkor elvagyunk csendben, már jó pár éve nem kínos. Azért figyelünk rá, hogy legyen minőségi beszélgetés is. Ha megyünk valahova azt általában végig röhögjük meg poénkodjuk (ilyenkor ugye több téma jön fel), boltban néha vállalhatatlan mikor megnevettet és visítva nevetek. :D
2019. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változó. Nagy világmegváltó beszélgetések ritkábban vannak, mert mindent megbeszéltünk már (egyelőre) 10 év házasság alatt. Csak úgy elmesélni, hogy mi volt a munkában vagy a gyerekekkel, megbeszélni, mit veszünk a boltban, vagy mi legyen a vacsi, szinte folyamatosan. De szeretünk csendben ülni is egymás mellett, sosem kínos ez sem. 😊
2019. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!