Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elakadtam két fél között, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakadtam két fél között, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy éve kapcsolatban vagyok. a kapcsolatunk elején a barátommal megbeszéltük, hogy nyitott kapcsolatban leszünk, magyarul ő is, és én is félrekavarhatunk. nemrégiben az én oldalamról meg is történtek a dolgok egy másik emberrel (tudott róla a barátom, bele is egyezett, de nagyon nagyon nem akarta). azóta én beleestem az emberbe, akivel kavarok, és nem tudom azt mondani már a barátomnak, hogy nem fekszem le vele többet, mert rohadt jó vele lenni. most jelenleg két emberrel vagyok, a barátom nagyon sokszor magába roskadt már miattam, de továbbra sem akar szakítani, mert szeret, és fél, hogy nem talál még egy ilyet, mint én. én is szeretem, de már nem olyan erőteljesen, mint az elején, vagy mint ami a másik féllel van. miattam papucsnak nézik, de engem az zavar a legjobban, hogy folyamatosan újra és újra megbántom. igen, itt most felmerül a szakítás, de egyrészt osztálytársak vagyunk a barátommal, másrészt én ragaszkodom hozzá, hogy jóban maradjunk a szakítás után, mert akár barátként is, de egymásra szükségünk van. elég sokan kiutáltak a tetteim miatt, szóval szeretnék kérni mindenkit, hogy a gyűlölködést mellőzzétek, mert kaptam eleget. mi lenne az ésszerű döntés?

jan. 23. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Fogjal neki tanulni pasizas helyett. Ez a legjobb dontes.
jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki neked beszólogat, hogy nyitott kapcsolatban voltál és mekkora ribi vagy szépen zárd be a száját, hogy a párod ugyanazt tette és mégsincs meglincselve. Én a helyedben szakítanék, mert a híres párod mégcsak ki se áll melléd szóval igazából egyáltalán nem szeret téged. Ráadásul ha te tényleg szeretsz valakit akkor nem mész bele nyitott kapcsolatba de ha már benne vagy tisztában vagy vele, hogy az érzések közbeszólhatnak.

Az a helyzet, hogy a párocskád attól tart más nőt nem talál aki belemenne nyitott kapcsolatba és azért ragaszkodik hozzád kizárólag.

jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket nagyon erős túlzás párkapcsolatnak nevezni.
jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Hat ezt elegge elrontottad.

Ha a baratom nagyon-nagyon nem akarja, hogy kavarjak valakivel, akkor nyitott kapcsolatban sem teszem meg.

Es igaza is lett, belezugtal. Szerintem ezt nem fogjatok mar sokaig huzni, minel hamarabb lezarod, annal kevesbe serul mindenki.


(Es ezeket ugy irom, hogy nyitott kapcsolatbol lettem ket ferfi parja egyszerre, szoval elegge kiismerem magam a temaban)

jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem aki belemegy a nyitott kapcsolatba az egyresut nem szereti a masikat, másrészt tudomasul veszi, hogy a másik barmikor beleszerethet másba.

Gondolom te alapból nem is voltál szerelmes, most is irod hogy szeretnél a barátja maradni. Elég vén roka vagyok mar ahhoz hogy azt mondjam, akit IGAZÁN szerettél, azzal nem tudsz barát maradni. Meg ilyen sincs hogy latod rajta hogy fáj neki, nem akarja, de azert félredugsz, miközben őt is fogod.

Azt csak ő tudhatja miért ment ebbe bele, vagy azert mert ennyire akart téged, vagy mert ugy gondolta igy legalább lesz valaki, vagy ezt gondolta legjobbnak hogy így legalább nyugodtan csajozhat. Utobbi esetben viszont nemtudom mi baja, hisz akkor ő is ugyanezt tette, lehet sokkal többel.

De az is lehet hogy beléd szeretett, és már nagyon bánja, de nem meri elmondani mert fél hogy elveszít.


Pedig ha te a masikat szereted, akkor mindenképp szakits a mostanival, ne kínozd. Ha pedig őt, akkor az újjal szakits, és beszéljétek át a továbbiakat.

jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Utolso, annyi hulyeseget beszelsz 'ven roka' letedre, hogy az hihetetlen.

Ha ket gyereked van, akkor csak az egyiket szereted IGAZAN?


Hogyne maradhatna az ember baratsagban parkapcsolat utan? Nekem is fontos volt ez az osszes kapcsolatomnal, ahol szerelmes voltam (es foleg ott).


Es aki belemegy nyitott kapcsolatba, az valoszinuleg mashogy van bekotve, mint a tobbseg, de nem (feltetlenul) arrol van szo, hogy nem szereti a masikat.


Egyetlen dolog igaz a listadbol, megpedig hogy sosem tudhatod, mikor szeret bele a parod a masik felbe. (de ez monogam kapcsolatban is rendszeresen elofordul)

jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegyed azt, amit itt kb le is írtál.

A másik fickót akarod, egyre jobban, a párodat egyre kevésbé.

Ráadásul számára is ez így már nem csak egy nyitott kapcsolat, hanem szenvedés.

Tehát lépj le a másik pasassal, ez a nyitott kapcsolatok zsákutcája! Vállald a felelősséget...

jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

#6

A gyerekeket meg a pasikat ne keverjük, nekem is van már 2, persze hogy mindkettőt igazán szeretem.

Sok exem volt, és többekkel jó ideig barátok naradtunk. De akiket a legjobban szerettem, azokkal nem ment. Lehet ezzel csak én vagyok így, ezt nem tudom.


A nyitott kapcsolatot pedig sose ertettem. Számomra az max szerető, vagy baratsag extrákkal, mert a párunk, vagy barátunk mellett, akit szeretünk, normál esetben nem vágyunk másra, és nem fer bele hogy mással legyen.

#5

jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

van egy nyomós okom a nyitott kapcsolatra, és elég nagy tényező a szex, de erre itt nem akartam kitérni. fontos leszögeznem, hogy a barátomnak bár meg van engedve, de nem kúrt félre. illetve én akartam a nyitott kapcsolatot, amibe eleinte belement, de később megbánta, mert rájött, hogy rosszul esik neki.


ha szakítok vele, és barátok maradunk, attól még ugyan úgy látni fog, és szeretni, tehát akkor mitől szakítás egy szakítás ebben az esetben?

jan. 24. 08:51
 10/11 anonim ***** válasza:
A jövökép miatt
jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!