Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 éve edzek, és kicsit elakadt...

4 éve edzek, és kicsit elakadtam, a fejlődésben. Heti hány edzés lenne ideális a továbbiakban? Erősen ectomorph testalkatú vagyok.170-172 cm,65-70 kg között.

Figyelt kérdés

Eddig heti 3-5 edzést nyomtam hetente, összevissza !


Ha ez segít..

Fekvenyomás: 100-105 kg

Guggolás: 95 kg

Felhúzás 160 kg


Imádom az erőedzéseket !


Az edzésterveim így néztek ki az évek során.


Heti 3 edzés:


H.Mell-hát

Sz.Váll-kar

P.Láb-has


ezt imádtam a legjobban !


Heti 4 nap edzés:


H.Comb-vádli

K.Mell-bicepsz-alkar

Sz.Pihenő

CS.Váll-tricepsz

P.Hát-has


Heti 5 nap edzés:


H.Mell

K.Láb

Sz.Hát

Cs.Váll

P.Kar


*Has-vádli minden nap !


Szóval nem tudom eldönteni hány napot kellene edzenem a továbbiakban ?!


Normális Kaja+tápkieg ugye az alap, azt meg sem említem.



#edzés #edzésterv #tömegnövelés #hízó #ectomorph #heti hány edzés lenne ideális ?
2015. aug. 11. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb a natural hozható tömeged csúcsán vagy... innentől kezdve szinten tartás, vagy okosság...
2015. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de esetleg megpróbálkozhatsz egy rendes hst edzéssel, hátha az hoz még egy kicsit.

[link]

2015. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm ! Gondolkodtam esetleg, hogy felkeresnék egy személyedzőt, meg szeretnék is versenyezni. Erőemelésben akár testépítésben ! :)
2015. aug. 11. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:
A guggolás elég kevésnek tűnik.
2015. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kozel se vagy meg a natural hatarodhoz.

En mindenkepp valami 5x5-os teljes test edzestervet csinalnek, ahol minden napot guggolassal kezdesz mert az nagyon el van maradva.

Addig csinald jo kaja mellett ami 140-nel nem jarsz.

Nem tudom hogy amit irtal az 1 ismetles max, de addig csinald a amit linkelek amig nem vagy 100 kg felvenyomas 140 kg guggolas es 180 kg felhuzas 5 ismetlesre.

Itt az edzesterv:

[link]

Ha ugy erzed nem erosodsz akkor emelj a kaján

2015. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4 év alatt 160 kg felhúzás, 95 guggolás (KILENCVENÖT?!?!?!?!), 100-105kg fekvenyomás és odaírod, hogy "imádod az erőedzést"?


Te mit csinálsz a teremben, haver, jumping jacks-t?

2015. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hallod én 1 év edzés után 140-el gugolok és ugyan ennyit felhuzok... töltenél fel képet? ja és ha valaki azt mondja hogy ez a genetikai határod, akkor ne higyj neki...
2015. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

170 magas embernek a tiszta izomtömege 70-75kg-- és 4 év alatt lazán hozható... a kérdező azt mondja hogy erősen ektomorf, ez gondolom azt jelenti, hogy kevés zsír jött neki... általánosan elmondható, hogy a genetikai maxod a testmagasságod-100...


4 év után még hová fejlődjön...

ezzel az én ennyit meg annyit nyomok mentalitással meg hülyék vagytok, ez a sport még mindig nem arról szól, hogy ki mennyivel nyom...

2015. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó: mind igaz amit mondasz, de könyörgöm, 95 kiló guggolás? én 73 kiló vagyok és 168 centi. és én irtam az előtted.
2015. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én meg 83kg vagyok, 186cm, és az elmúlt 3 évben ha belegebedtem sem tudtam ezen változtatni.
2015. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!