Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenètek ezzel a szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenètek ezzel a szituációban?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Párommal gyönyörű párkapcsolatnak indult mindent feladatunk sokat küzdöttünk egymásért tehát nagy szerelemnek indult minden tökéletes volt lángoló szenvedélyes volt a szeretet nyelvünk ölelés írás ajándék kedvesség minden is megvolt .

Munkahely váltás történt minden rendben ment egyszer csak eltűntek az üzenetek otthon nem akart kimozdulni a sex inkább róla szólt, hirtelen megváltozott minden , eltitkolta hogy ott dolgozik egy nő nem akart balhét szerintem .

Hirtelen megváltozott minden ...

Kiderült elszólta magát balhè és távolság tartás volt részemről.

Azóta se rendeződött bennem a tüske bennem van miért volt olyan távolság tartó hirtelen velem nem hívott keresett nem írt stb.


Kiderult ez a nő iszik férje van sörèrt árulja a wc kefèt és a virágokat, és egy fekáliàs boxer alsót árult a neten .kezdett párom rájönni felèbredni vissza partolt hozzám kedves volt újra de bennem akkora a düh tartás és ellenszenv ez miatt nem tudok ezen túl lenni

Persze ő tagadja hogy én bekèpzeltem mindent .

Ti ezzel mit kezdenètek?


jan. 25. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék.
jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha erről a nőről nem derültek ki volna ezek a dolgok, akkor most hol tartanátok? Meddig ment el volna a pasid?

Szerintem nem nagyon kérdéses, hogy szakítasz.

Mióta vagytok együtt?

jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer így lelécelt az le fog megint. Most visszakunyizza magát a tutiba, hogy ne legyen egyedül, de fel fog bukkanni akkor a következő rivális és ugyanúgy nem fog ellenállni a csábításának. A vér nem válik vízzé...
jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oldanám meg a helyzetet, hogy szakítanék.
jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!