Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es férfiak, ti mit kezdenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiak, ti mit kezdenétek egy olyan szituációban, ha tetszene egy 30 éves nő (nem csak a teste, de a személyisége is), viszont túl éretlennek találnátok egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Hogy viszonyulnátok hozz, főleg azt látva, hogy ő lelkes és többet akarna tőletek?

Az éretelen alatt azt értem, hogy nem tudja, it akar az élettől, gyakran komolytalan, vicces tílusban kommunikál és sok gyerekes dolga van.


2020. febr. 29. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Megszexelném egyszer kétszer aztán isten áldja.

43

2020. febr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Bár én már 50 vagyok, de nekem tetszenek az ilyen nők. Úgy gondolom, hogy jól el lennénk egymással. De ez nyilván azért ismerni kell, nem lehet ez alapján a pár sor alapján sok következtetést levonni. De alapból bejönne.

50Ffi

2020. febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha komoly kapcsolatot szeretnél, v. családot alapítani, akkor valószínű nem ő a legmegfelelőbb személy.


Viszont ha nem ilyenbe gondolkodol, és elég fiatos vagy a lököttségéhez, akkor élvezd ki a helyzetet.

2020. febr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

40 felett már azért egy pasi nem kirakatbabát szeretne maga mellé hanem egy olyan nőt akivel tud értelmesen beszélgetni. Lehet az ember elcsavarogna egy ilyen gyerekes nővel, de egy idő után idegesítene a jelleme.

44F

2020. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Egyet értek veled, úgymond ez lenne a normális, de annyi féle gondolkodású ember van.

Minap 50-es férfi szólította itt meg a 20-as csajokat...

2020. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mikeXxX ***** válasza:
Ha ezt gondolnám akkor sokat kéne tennie azért hogy ez megváltozzon bennem és ne ezt gondoljam. 40f
2020. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezért is fura, mert nem kimondottan kirakatbaba hanem nagyon is intelligens (talán már túlzottan is) és szakmailag is kiváló, lelkiismeretes, szorgalmas, viszont gyerekes és mindig nehezen igazodom ki rajta. Ezért sem tudom, hogy mi legyen. Egyszerre izgalmas és ijesztő is az egész.
2020. márc. 3. 05:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tud fájni az embernek, ha esélyt sem kap. Szóval ha nem vagy biztos benne, hogy komolyan vennéd, akkor inkább hagyd!

Csak mert jó vége sosincs a csiki-csukinak.

2020. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos.

Tételeztük fel,hogy a ffi elvált,vagy kifele áll a kapcsolatából.

Valószínüleg vannak gyerekei,gyereke.

Számomra az egyik sarkalatos kérdés hogy szeretnék-e olyan nőt aki ezek előtt van még.

Nem feltétlenül-és ezért tudom hogy kapok pirosat-mivel a saját 1,2,3 gyerekemen kívül nem szeretnék többet.

Valószínűleg a hölgyemény ezt nem így gondolná.

Csak konfliktust szül,részemről kizárva.

Inkább a saját korosztályom, rengeteg értékes Nő van.

46 Ffi

2020. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!