Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van emiatt bűntudatom/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van emiatt bűntudatom/lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja, hogy szakított velem a már exem.Azóta rengetegen össze akartak jönni velem, mindenkinek megadtam a lehetőséget, ezzel magamnak is, hogy megszeressem.De senkit nem sikerült...és mindig annyira szarul vagyok után, hogy mindig azt kell mondanom, hogy neharagudj, de nem.Most is minimum 3 pasi akar velem lenni, énmeg...áhhh...pedig kedvelem én mindegyiket, de nemmegy.Próbálkozzak tovább mindenkinél? Vagy inkább ne, mert kockázatos, hogy úgyse szeretem meg, de neki meg mégis reményeket adok?
2010. okt. 23. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Magadnak is csak reményt adsz. Ez máshogy nem működik, ha nem próbálód meg soha nem fogod tudni hogy működött volna vagy sem.
2010. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Annyi a lényeg, hogy legyél velük őszinte. Akkor nem lehet baj. Ha úgy érzed, hogy "meg akarod őket szereti idővel", akkor ezt tudasd velük, onnantól tiszta a lelkiismereted.

De egyébként, 3 hónap szerintem kevés. Várnod kéne a dologgal, legalább fél évet. Szerintem.

2010. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Várnék én, de egyik pasit se én hívtam magamhoz.Elhajtani meg nincs szivem, mert van akit kedvelek.Csak nem szeretem...Viszont mindig őszinte vagyok, és megmondom az érzelmeimet.

Most hogy szingli lettem, egyből rámkattantak. :S És akit megismerek, egyből megszeret, esélyem sincs sima barátságra. -.-"

/Nem egózásból mondom, mert tényleg így van, és nem is örülök neki.../

2010. okt. 23. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk hány éves vagy?
2010. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ... boccs.
2010. okt. 23. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Azzal nem veszítesz semmit, hogy ha találkozol egy-két fiúval, jobb esetben lesz valaki, akiben találsz valamit.


Viszont ne sumákolj!

Annyival tiszteld meg azokat a fiúkat is, hogy megmondod nekik azt, hogy nem szeretnél vele találkozni... Lehet úgy tűnik, hogy szívtelen vagy, de megkíméled magad, attól, hogy olyan találkozókba menj bele, amit nem szívesen tennél, és nekik is időt spórolsz meg, hogy olyan lányoknál próbálkozzanak, akiknél van esélyük!


Az, hogy "megadom az esélyt" az mit jelent?

2010. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem heverted ki az előző kapcsolatodat. 3 hónap alatt rengetegen akartak összejönni veled...ez jó, de ezek szerint Te még nem állsz készen egy új kapcsolatra. Hagyj időt magadnak, hogy "meggyászold" a halott kapcsolatodat. Addig ne nagyon randizgass. Amikor beugrik az előző fiú arca, és nem szomorúság, hanem valami kellemes megnyugvás tölt el, hogy "milyen szép emlék", akkor próbálj meg újra ismerkedni.
2010. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy azzal nem találkozom, akivel nem akarok.Annak meg szoktam mondani, hogy boccs, de nem.És az esélyt úgy értettem, hogy megadom magamnak az esélyt, hogy új kapcsolatba kezdhessek.Néha úgy érzem, hogy készen állok rá, néha nem ...

2010. okt. 24. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor várj még egy kicsit... Találkozni találkozhatsz attól még fiúkkal, és jobb esetben meg is fog valami bennük, és akkor már érezni fogod, hogy készen állsz rá!
2010. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!