Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek? Bűntudatom van.

Figyelt kérdés
Most vagyok első éves egyetemista,kevesen vagyunk egy csoportban és csak lányok. Szóval elég családias a hangulat. De mostanában van egy fiú is aki mindig odajön hozzánk beszélgetni(egyik csajnak az ismerőse),meg velünk lóg, 3napja volt egy ilyen kis összejövetel,amikor grilleztünk, ahova a srác is szintén jött. Megtetszett nagyon az a srác,helyes nagyon,de van barátom már több mint három éve és szeretjük egymást! Nem tudom miért, de a másik srácról is azóta egyre többet fantáziálok,pedig nem is ismerem. Mit tegyek? Hogy ne gondoljak rá? Bűntudatom van emiatt....Mert tudom,hogyha a barátom is gondolna más lányokra,akkor nekem sem esne jól..(bár igazából nem is tudom,hogy abarátom szokott-e más csajokra gondolni...)
2011. szept. 22. 06:58
 1/7 anonim válasza:

Figy nincs ezzel semmi gond. Fiatal vagy, és nagyon ritka az h az ember tényleg csak egyetlen 1 másik embernek szenteli az egész életét. De ha lépni akarsz az új srác felé akk előtte beszélj a pasiddal. Legyen gerinced.

Ha beleszeretsz akk pedig válaszd az új srácot. Mert ha képes voltál másba beleszeretni akk nem szereted igazán a mostani barátodat.

2011. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normálisak az érzéseid!

Hiszen te is csak nőből vagy. Ne legyen bűntudatod, szerintem hagyj időt még magadnak, felesleges a barátod egyenlőre ezzel traktálnod. Valószínű ez csak egy hirtelen fellángolás-ezzel még nem csaltad meg-Idővel úgyis rájössz, hogy kifelé húzol jobban, na akkor szólj a barátodnak, hogy van egy másik fiú, aki megingatott, és szeretnél ő vele kezdeni, de mielőtt bármi történne közted és az "új fiú" között a jelenlegit mindenképpen zárd le!

37/N

2011. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szakítani semmiféleképpen nem szeretnék,nagyon szeretem,habár már tudom,hogy nem éppen olyan a kapcsolatunk mint az elején...De én szeretem nagyon-nagyon,ezért is lep meg hogy más fiún jár az eszem:S Mondjuk mostanában érzem,hogy a barátom már nem annyira szerelmes belém,lehet emiatt is az,hogy máson jár az eszem?:S
2011. szept. 22. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Okosan gondolkodsz! :)

Idővel a szerelem átalakul szeretetté, majd később megszokássá. (Nem mindenkinél)

Van akinél a szerelem nagyon sokáig fenn áll, van akinél ez rövidebb időszak, nem lehet behatárolni, mi mikor következik be!

Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Mint mondtam ez természetes dolog! A férfiak is többször vannak így a kapcsolat során, hogy meginganak! A barátodnak ne szólj erről, maradjon a te titkod, idővel úgyis elfogod dönteni, mi legyen! A női megérzés működni fog!

Kívánok neked sok sikert az életben!

37/N

2011. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Attól félek,hogy egyszer elveszítem,de nem akarom,mert soha nem voltam még ennyire szerelmes. De sajnos tudom(vagyis érzem)hogy ő már nem igazán érzi azt irántam,amit én ő iránta! És ez elszomorít,mert nekem pl. szexuális téren is ő volt az első...És azt akarom,hogy egyben az utolsó is legyen,habár tudom,hogy nem így lesz,és egyszer úgyis vége lesz(Mondjuk ezt még magamnak sem akartam sokáig elismerni)

2011. szept. 22. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne erre gondolj állandóan, mert ez is rányomhatja a bélyeget a kapcsolatra! Inkább élvezz minden pillanatot a szeretett férfi társaságában. Nyugodj meg! Idővel úgyis minden kiderül, de addig érezd magad jól vele és ne kérdezd állandóan, hogy szeret e még. Mint mondtam okos lány vagy, és az érzéseid úgyis megmondják, mi a helyes cselekedet!

37/N

2011. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy csak fellángolás majd az idő eldönti.De ha ez így marad akkor ennyi volt a mostani pároddal már nem szereted igazán.
2011. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!