Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy bizonyos feltételekhez kötötted a kapcsolatodat egy ponton?

Figyelt kérdés
Vagy mindig hagytad, hogy magától megoldódjanak a problémák, pl a másik megváltozzon, az érzelmeket máshogy kezelje.

jan. 26. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Haat jah, a rendszeres sexhez pl.
jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se igazából. A zsarolás nem a műfajom, inkább szakítok, ha már ilyen eszközök kellenek.

De magától nem is oldódik meg semmi, csak ha mindketten teszünk érte.

jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig. Azokhoz a szabályokhoz amiket ismerkedéskor letisztáztunk. Ez nem zsarolás....
jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez szerintem sem az. Ha mondjuk azt mondod a párodnak, hogy nem mehetsz el ide a haverjaiddal, vagy ha elmész szakítok, az zsarolás. Itt inkább ilyenre gondoltam: pl látod hogy van egy ismétlődő kellemetlen minta, mondjuk a parod lenéz téged valami miatt, kiakad számodra érhetrtlen dolgokon. És egy ponton azt mondod elég
jan. 26. 12:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom megváltoztatni a másikat, s nem is lehet. Kényszerből semmi sem működik! Változtatni csak azon tudsz, amire a másik fél is belátja, hogy nem jó és változni akar - ott nyújtasz neki segítséget (pl. én nótorikus késő vagyok, s örülök neki, hogy a párom segít benne, hogy ez változzon).

Ultimátumokat, feltételeket szabni SEMMI értelme - kényszerből nem lehet szeretni.

jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy én, vagy az alkohol. Segítettem, terápiára rábeszéltem, próbáltam támogatni. Időpazarlás, soha többet nem mennék ilyesmibe bele.
jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

"Ha mondjuk azt mondod a párodnak, hogy nem mehetsz el ide a haverjaiddal, vagy ha elmész szakítok, az zsarolás."


És ha a kapcsolat elején megbeszélitek, hogy egyikőtök se megy kocsmába?

jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sok minden nem derül ki a kapcsolat elején, vagy az egyik félnek természetes, a másiknak nem az.
jan. 26. 15:03
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Ezért kell ismerkedés alatt ISMERKEDNI és tisztázni a játékszabályokat, hogy már a kapcsolatban a lehető legkevesebb legyen a "meglepetés".

Lehet ilyen tingli-tangli majd alakul fos is, de az nem kapcsolat, csak összejártok.

jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Így már semmit nem ér a kapcsolat.
jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!