Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldanátok meg (rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg (rövid távon) ezt a tavkapcsolati problémát?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, hogy lassan egy éve vagyok a párommal párkapcsolatban ami tavkapcsolat. A kapcsolat elején elég sok időt, kb összesen kb 3 hónapot nálam töltött. Meg tudta oldani, munkanélküli volt.


Alapból ő sokkal jobban Pesthez van kötve mind én, a nyelvismeret hiánya miatt is, illetve van egy kutyája. Na már most nálam kutya nem lehet a szerződésem szerint, meg ezen kívül a főbérlőm többször látott minket együtt, hivatalosan pedig egy emberre van kiadva a lakás. Mivel nem életvitelszerűen lakik itt, meg nem is költözött ide, nem jelentettem be, meg sikerült kimagyaráznom a helyzetet.


Na már most lett közben olyan melója, ami teljesen online, simán velem tudna lenni emiatt, aminek részben örülnöm kellene, de mégsem tudok, a fentebb említett körülmények miatt. Persze lehet keresni kutyabarát lakást, meg két személyre is, de így is rohadt sokat költök itt a lakásra, szal ennél olcsóbban nem találnék.


Másik opció: én járok többet hozzá Pestre, viszont biztosan megemlítené egy ponton, hogy jó lenne ha beszálnék a rezsibe.


Amúgy nem célom hosszú távon itt maradni, de nem is tervezem egyből felmondani a melómat. Nem tudom mi lenne a megfelelő opció jelen helyzetben. Amúgy amikor nálam volt a parom, egy barátjának lepasszolta a kutyát, de nem várhatjuk el, hogy folyton neki passzoljuk le.



jan. 27. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Fe ha neki nem kell bajárni, vegyetek ki együtt egy lakást a te munkahelyednél. Ha nem hajlandó, nincs közös jövőtök.


Szívesen.

jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem tudom mennyire jött át: én külföldön lakom, 600 km-re Pesttől.
jan. 27. 20:06
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Hogy jött volna át, ha nem írtad le?!


600 km-es távkapcsolat= nulla perspektíva.

jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Össze kéne költözni minél előbb olyan helyre ahol a kutya okés és neki is dolgoznia. Ha ilyesmit nem lehet összehozni akkor nektek annyi.
jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De ha összeköltöztök, akkor felezitek a lakbért, pénzügyileg is jobban jársz. Nem értem mi a gond. Keresnetek kell egy közös, állatbarát albit. Felezitek az árat. Esetleg ha a kutya miatt nehezebb/drágább, akkor a különbözetet állja a párod.
jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez mind szep es jo, meg nyilvan ketten olcsobban jonnenk ki. De ketlem hogy valaki ilyen gyorsan osszekoltozne a parjaval. Mert ha mar egy hazatartasban elunk, es kozben jon ra az egyik, hogy megsem ez amire vagyik, sokkal nehezebb, mint igy h külön elunk. Egyebkent az is problema, hogy en nem szivesen akarok Pestre koltozni, o meg inkabb lenne ott. Neki az ott kenyelmesebb, mint kulfoldon. Fiatalok vagyunk meg: 25-30
jan. 27. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Korán, lassam egy éve vagytok (nem vagytok) együtt. Hova akarod húzni az időt? Majd 5 év múlva teszitek meg és akkor derül ki hogy nem megy? Szép gondolat, a lehetőségek elbaszására.
jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy év után költöztünk össze, ennél jóval fiatalabban (22) külföldre. Az viszont igaz, hogy nem távkapcsolat volt, így több időt voltunk együtt.


Szerintem időben vagytok az összeköltözéssel. Azt kell megbeszélnetek, hogy össze tudjátok-e egyeztetni a jövőképeteket. Ha nem, akkor ennyi. Ha igen, akkor a költözés (objektívan nézve) nem korai. (Persze ti tudjátok)

jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te nem akarsz osszekoltozni ezzel a fiúval. Akkor viszont önts tiszta vizet a pohárba és ne húzzátok egymás idejét.
jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem Magyarorszagon kepzelem el a jovom.ot nehezebb erre ravenni, pedig latva, hogy mennyit fizetnek neki otthon, sokkal jobban jarna itt.
jan. 27. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!