Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap csináltam egy durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap csináltam egy durva manővert a párom autójával, hogyan érjem el, hogy újra biztonságban érezze magát?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap a párom kocsijával mentünk mindenhova. Én vezettem, mert ő nem szeret.

A besorolási sávból beerőszakoltam magam egy kocsi elé, úgy hogy neki sávot kellett váltania, mert belénk jött volna.


A párom nagyon megijed, és hatalmas balhé volt belőle,

azt mondta csalódott.

Eddig mindig biztonságban érzete magát mellettem, hogyan tudnám visszaszerezni a bizalmát, hogy én vezethessek?



jan. 29. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Asszonynak anyósülésen vezetés közben mikor az ura vezet

pssssssssszt a neve.

jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát, saját tapasztalat alapján sehogy. Velem is ezt csinálta a párom, úgy vezette az autómat, mint egy őrült, észre se vette, hogy iszonyúan kapaszkodok és félek. Bár nekem volt autóbalesetem nemrég, és amiatt féltem annyira. De egyelőre nem vezetheti az autót, legalábbis úgy nem, hogy mellette vagyok, nem akarok halálfélelmet, amíg túl nem teszem magam a baleseten.
jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Itt nem az a gond, hogy a párod autójával, hanem a közúti veszélyeztetés maga.
jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Úgy, hogy többet nem vezetsz autót ha együtt vagytok.
jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Annyira utálom az ilyen embereket. Nagymenőknek hiszik magukat, nagyon faszán vezetnek, mindenkinél okosabbak, mindenki más meg hülye, egészen addig, amég nem okoznak egy nagyon komoly balesetet. (Természetesen az is mindenki más hibája). Ez olyan kiábrándító, én volt, hogy emiatt szakítottam. Örülj annak, ha nem szakít, nemhogy vezetni akard az ő autóját.
jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy.
jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Nyers leszek, de soha többet nem ülnék be ilyen debil mellé. Nekem ez bőven szakító ok. Engem, és másokat is veszélyeztet egy ilyen húzás. Nem menő így vezetni, ettől nem leszel férfias.
jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom vidékiek vagytok.

Amit leírtál, az itt Pesten, egy szürke munkanap.

Egyébként meg, miért kéne biztonságban éreznie magát melletted, ha egyszer nem vezetsz biztonságosan? Te magad írtad, hogy csak a másik sofőr reakcióidején múlt, hogy mi történt.

Mert érted, repülni se viszed el, ha nem tudsz repülőt vezetni, meg lóra se ülteted fel amíg nem tudsz lovagolni. Nem teljesen értem, minek akar egyáltalán ugyanabban a kocsiban ülni mint te, ezt vmi halivúdi filmben látjátok mindannyian, hogy feltélten a férfinek kell vezetnie a nőnek meg ücsörögnie?

Menjen BKV-val, vagy hát, ha nincs saját kocsid, akkor menj te BKV-val, nem?

jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Talán kerüld a közúti veszélyeztetést? Mármint ne csak akkor, ha a pároddal vezetsz/a párod autóját vezeted, hanem egyébként is.
jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

Megnyugtatod hogy ilyen sűrűn elő fog fordulni ha kénytelen vagy te vezetni helyette. 😀

De ez semmi a múltorihoz képest, amikor nem voltál ott és órákig kellett a vért mosni a szélvédőről és a csontdarabkákat kipiszkálni a hűtőrácsból.. 😆

jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!