Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek agresszív, hiretelenhar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek agresszív, hiretelenharagú, mindent fokozottan érzékelő párja van, az hogyan tudja kezelni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sírok miatta, megváltozni nem fog. Egyértelmű, hogy vagy elhagyom, vagy megtanulom kezelni.

Lehet így élni?

Belátja vajon, ha hibázik? Velem is ilyen sokszor a semmiért.


jan. 29. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan kell kezelni? El kell hagyni
jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki.
jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled szemben agresszív azt csak egy féleképpen lehet kezelni: otthagyod mielőbb! Miért kellene lenyelned ha valaki belédrúg?
jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
O kezel teged, egy ilyen embert te kezelni semmivel es sehogy sem tudsz.
jan. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell bsni a picba és kész! Tapasztalatból beszélek. Egy hónapot se ér meg!
jan. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember változik az odő előrehaladtával, viszont te mint külső személy, nem tudod megváltoztatni… ha tartasz tőle, jobb ha nem vagy vele.
jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Apám ilyen, anyám az életét rááldozta. Hogy az öve gajra ment,egy dolog, de még meg is szült minket ilyen ember mellé tesómmal.


Nem lesz jobb, csak mindig rosszabb.

jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez így nem kijelenthető, én 20-35közt egy idegeskedő hülye voltam, 35évesen elkezdtem lenyugodni, most 40felett pedig totálisan zen vagyok…

Simán megváltozhat bárki, de nem szabad arra alapozni egy kapcsolatot, hogy “majd megváltozik”

Mert mi van ha nem…

jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban sajnos már előre fel kéne erre készíteni az embereket és csírájában nem szabad hagyni. Amikor a párom egy mellékhatástól volt nárcisztikus, én határozottan nem hagytam magamat és nagyon visszanyalt neki a fagyi. Persze nála ez hullámokban tört fel és utána nem értette saját magát. A párod v.sz.l. nem lesz ilyen.


Bitangul vegyél erőt magadon, mert ez így nem mehet tovább és ezt neki is meg kell mondani! Ha nem érti és nem fogadja el, akkor nem tudsz mit tenni. Ebben nem maradhatsz!

jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen eszed, és szakíts vele!
jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!