Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak kötekedés, ugye?

Figyelt kérdés

Előzmény: a kutya felugrott az ágyra és megette a párom vacsoramaradékát amíg nem figyeltem. A kutya már volt beteg kajamaradékoktól, most spec diétán van.

A pasim amint meglátta, leordította a fejemet hogy hogy lehettem ilyen marha hogy megengedtem a kutyának, hogy felmenjen az ágyra. (Nem engedtem meg neki hanem sutyiba felugrott én meg nem vettem észre.) A párom ettöl kezdve elkezdett hülyén viselkedni.

Este még kötekedős smst is kaptam. Az enyém a kutya, és borzasztóan aggódok érte én is, de a kötekedés nem fogja megjavítani a helyzetet. Bemásolom a beszélgetést:


(D): Mi a reakciód arra, hogy Gyöngyike megette a maradékokat? Megosztanád a gondolataidat vagy aggályaidat? Vagy inkább csak eltereled megint a témát és rámmutgatsz hogy kiabáltam?

(Én): én is aggódk

de a kiabálás nem fogja visszahozni a kajádat

az meg pláne nem segit ha kisetalsz a szobabol amikor megkérdezem hogy éhes maradtál e

(D): Mik az aggályaid?

(Én): ?

most ezt témleg le akarod hogy írjam?

(D): Megint csak rám mutogatsz hogy kiabáltam.

(Én): miféle hülye kérdés ez??

(D): Megosztanád velem is hogy mik az aggályaid pontosan Gyöngyikével kapcsolatban?

(Itt elszakadt a cérna nálam és letiltottam.)


Miféle barom kérdések ezek? Elmentek otthonról? Vagy mi a baja? Ezt jól látom hogy kötekedés, ugye? Már csak a szóhasználat is a plafonra kerget fel


jan. 30. 05:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Mivan?

Kutya ne menjen fel, ágyba nem eszünk. Ennyi.

A párbeszédnek meg kb semmi értelme.

jan. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Gyöngyikét kivágnám...semmi keresnivalója az ágyban. Mondjuk nálam lakásba sem jöhetne be.

Ez a párbeszéd amúgy teljesen értelmetlen. Azt sem értem, nem laktok együtt, hogy sms-ben beszéltek? Akkor hogy ette meg a párod vacsiját.

jan. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos a párod részéről érthető. Ha nem toleráljuk, ezért nem szabad összejönni olyan emberrel aki a lakásban tart kutyát.
jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te meg a fejére olvashatod, hogy minek evett az ágyban, eleve nem eszünk ott, arra ott az asztal.

Meg minek hagyta ott, hol él ez, disznóólban?


Na mindegy... A kutyának jobbulást.

jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudtok ezen ennyit problémázni? A kutya felment, megette a maradékot. Írtad hogy volt már baj belőle, de azért nem halálos mérget kapott, legközelebb majd jobban figyeltek. Arra is, hogy ne legyen fent az ágyban. Ennyi.

A párbeszédet meg nem értem, teljes katyvasz. Szerintem inkább egymással van a bajotok mert ebből a szituból nem tudom hogy lehet egy letiltós balhét csinálni.

jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez, hogy mik az aggályaid? :D

Gyöngyike amúgy nagyon cuki név egy kutyának :) Én a kutyára szavazok.

jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az ágyban szeretek enni, ettől függetlenül nem élek "disznóólban". A kutyusom is volt, hogy elcsent ételt, de a kutyák már csak ilyenek. Nem kell olyan helyen hagyni a kaját, ahol eléri, ez ilyen egyszerű. Vihar a biliben.
jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dedó.
jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti olyan szinten nem bírjátok már egymást, hogy a kutya a jó kifogás rá, hogy egymást szapuljátok.
jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. A kutya nincs megnevelve. Támogatom, hogy a kutya velünk együtt a lakásban éljen, de igenis legyenek no-go zónák: én pl mindig úgy neveltem a kutyámat, hogy a hálószobába és a konyhába nem mehet be.

2. A párod sincs megnevelve (az anyja által). Ha már az ágyban eszik, akkor legalább arra méltóztasson, hogy a maradékot vigye ki a konyhába, és vagy csomagolja el, vagy dobja ki a kukába, esetleg mosogasson is el maga után.


Az egymás cséplése helyett meg kellene tanulnotok kommunikálni.

jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!