Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó kötekedés ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó kötekedés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Csináltam forró italport. Elmentem pakolni, fürdővizet csinálni a kislányunknak, azt se tudtam merre vagyok, erre a férjem kérdi miért nem forrón iszom. Mondom ha hűlni kezd akkor és még dolgom van. Na ekkor 5 ×elismételte azt forrón kell. Annyira felidegesített hogy üvöltözni kezdtem a 3 évesünk előtt. Múltkor tornacipőt vettünk. Fűzőset. 3boltba is elmentünk. Kb 50szer kérdezte miért füzős kell. A kiabálastól csak az tartott vissza hogy sok ember volt körülöttünk. Beteg vagyok, a gyerek is. 2 nap múlva osztályfőnöki óra lesz, 3 napja azt hallgatom, biztos meggyógyulok, menjek. Hiába mondom most is alig állok a lábamon, maradok. Kapom az ivet miszerint nem akarok meggyógyulni, folyamatosan. Tudnék mit írni... bele fáradtam az egészbe.

2023. szept. 19. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha belefáradtál, nem akartok javítani a helyzeten, akkor miért nem válsz el?
2023. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Autista?
2023. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezek csak indokok. Ez csak a felszín. Az igazi probléma sokkal mélyebben gyökerezik.
2023. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, gúnyosan reagált egy "jó" szóval...
2023. szept. 19. 20:19
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, de te elmagyaráztad neki, hogy miért fűzőset vesztek, vagy azért miért kell dühbe jönni, hogy azt mondja, hogy forrón kéne meginni? Igaza van amúgy.
2023. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez az amikor mindent a masik csinal az dolgozik csak más meg lesi es beszólogat.


Nekem meg takaritas mosogatas fozesnek van ez hogy minden ram van szakadva neki meg az a legnagyobb gondja hogy beleköt a gáztűzhelyen suvickolas után maradt mikrofoltba vagy a mosogaton a csempén egy csepp másik foltba.

Igaz hogy en viszem az egesz házat háztartásban neki meg a kontroller szerepe jutott csak.

Ja meg ha pihenek leülök masik nap nincs kaja se en vagyok a lusta trehány igénytelen meg hanyag.

És ez nem egyedi hogy annak jár a szája akinek max annyit lenne joga csak mondani hogy köszönöm. Es pofa befog

2023. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5


Mondtam neki, azért mert az oviba kérik. Értem én hogy forrón kell, csak azt nem miért cseszeget vele

2023. szept. 19. 20:24
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Te ezt valasztottad es vele vagy. Nincs mit tenni, meg van kb 60 eved, addig tursz. Eleg jo eleted lesz, legalabb nem fognak sokan irigyelni
2023. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6


Az én férjem csak dolgozik, fürdeti a gyereket és kész, hétvégente hobbizik. Nem szàmít hogy kutya beteg voltam akkor. Meg most. Ja meg nagybevasárol. Meg ő nem fog elmenni a gyerek igazolásáért a dokihoz, kerjek mailt és küldjem el az ovinak. Hiába mondom papír alapú kell. De sétáljak én másfél km-t... miközben ő kocsival jár.

2023. szept. 19. 20:29
 10/19 A kérdező kommentje:

8

Ezt nem igazán értem.

2023. szept. 19. 20:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!