Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne fogadnom, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne fogadnom, hogy mindig rám fog maradni az ablakmosás?

Figyelt kérdés

A párom alapvetően minden megcsinál, főz, mos takarít, szólni se kell neki. De az ablakmosáson nem tudok vele dűlőre jutni, hiába mondom hogy legalább 3 havonta le kéne mosni, mindig rám marad. Ha szólok akkor is azt mondja, hogy hagyjad, jó az úgy. Neki jó így.

Fogadjam el hogy ez rám marad? Vagy mit tudnék csinálni vele?



febr. 2. 11:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezen kívül mindent ő csinál, akkor örülj, hogy neked csak az ablakmosást kell három havonta.
febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha minden mást megcsinál, ezt meg utálja, akkor az akkora teher neked, hogy te csináld? Hány ablakotok van, 100?

Nálunk én takarítok, én mosom az ablakot, én járok boltba, többnyire én is mosok, abba mondjuk a férjem néha beszáll és hétvégén együtt főzünk.

Én többet is vagyok otthon, szeretek takarítani is, ő pl nem.

Miért ekkora gond az ablakpucolás?

febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Miért, te mivel járulsz hozzá a házimunkához? Jah, hogy semmivel? Akkor nincs több kérdés.
febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát jó de úgy értettem hogy felosztva, egyszer én egyszer ő csinálja a dolgokat.
febr. 2. 11:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Te megosztod vele azt, amit ő csinál, te is mosol, főzöl, takarítasz vele megosztva?
febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
És muszáj mindent 50-50 szigorúan? Mi van akkor, ha csak te pucolsz ablakot, ő meg nem?
febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
11:38 Igen!
febr. 2. 11:40
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell annyiszor mosni? En se vállalnám
febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mosok három havonta ablakot. Félévente simán elég.
febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező ne haragudj de nem vagy normális, hogy annyiszor akarsz ablakot mosatni vele és ennyire 50-50 híve vagy. XD
febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!