Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nem képes kimondani a "szeretlek" szót, akkor sem ha érzi?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Én azt hittem eddig, hogy neki ez ilyen családi dolog mert otthon se nagyon mondják valószínű. De az elmúlt hónapban egyre gyakrabban éreztem úgy mintha én valami nyűg lennék neki, szóval ezek szerint tényleg nem szeret. :(


Én szoktam mondani, nem túl gyakran, csak néha, mert ìgy én is félek mondani. Ha kimondom, akkor se mondja vissza. A hiányoztál szora viszont mindig azt mondja hogy én is neki.



febr. 4. 10:49
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Olyan amúgy van, hogy I love You gifet küld, meg szivecskés, puszis mindenfélét, de ezt minden nap, csak amikor velem van annyira bizonytalannak tűnik az arca, hogy én is elbizonytalanodom.
febr. 4. 10:50
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem létezik, ha szeret akkor kimondja, ha nem szeret akkor nem mondja, minden más csak mellébeszélés.

Azok csúsznak másznak a leginkább más szeretetéért, akik neked meg azt mondják, hog sanos nem tudják kimondani, meg nem képesek gyöngédségre, jah persze, veled nem.

A veled itt most nem rád vonatkozik kérdező.

febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem érzi, ennyi.
febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az a durva az egészben, hogy a tesója arról sztorizott nekem, hogy 4 évig volt barátnője, de semmit nem érzett iránta és akkor sem, amikor szakítottak.
febr. 4. 10:57
 5/29 anonim ***** válasza:
59%
Akkor lehet, hogy pszichopata.
febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
Türelem kell. Ha jó vele, akkor élvezd, ami jó.
febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem pszichopata, hanem szociopata. A szociopata lesz a családi nevelés terméke, a pszichopata meg úgy születik, hogy gond van az agyában eleve. Neki a családi közege enyhén szólva nem tipikus, az apja miatt.
febr. 4. 11:03
 8/29 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem pszichopata, csak kapcsolatfüggő. Még egy számára nem megfelelő kapcsolatban is benne marad évekig, csak ne kelljen egyedül lennie. Gondolom ehhez a free pnci is hozzátartozott. Nem szerette, de legalább szex volt. Sokan vannak így a nagy világban, mivel annyira félnek az egyedülléttől, hogy egy rossz kapcsolatban is inkább benne maradnak.


Férjem volt hasonló szituációban. Évekig olyan nővel volt, aki csalta őt. Mindig megbocsátott neki, de a vége felé már nem szerette szerintem, de mégse szakított vele. Ő is nehezen mondta ki felém a szeretlek szót. Több, mint egy év volt. Nehezen viseltem, rosszul esett. Aztán egyszer elmondta, hogy az előző kapcsolata olyan sebeket okozott neki, hogy ezzel a szóval nem dobálózik csak úgy. Na de amikor kimondta, akkor éreztem, hogy valóban szeret és nem csak azért mondta, mert én akartam, hogy kimondja. Szóval lehet, hogy nála is ez van. De lehet, hogy az van amit a többiek írnak, hogy nem érzi. Ezt tőle kellene megkérdezni, hogy mi az oka ennek.

febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

#5: Nem lenne vicces, de nevettem rajta.



Kérdező ha ő legalább nem viszonozza a szeretlek szót: Szeretlek én is kifejezéssel és össze-vissza küldd mindent, de egya nincs melletted amikor szükséged van rá, vagy alapjáraton nem beszélgettek el mélyebben, illetve nem hülyültök akkor egyáltalán nem szerelmes beléd.


Amit a tesó mondott meg egyértelműen azt mutatja, hogy nem szerelmes beléd.


Szakíts vele.

febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
6 az a baj, hogy en is nagyon önbizalomhiányos vagyok. Tudom ebből nehéz egészséges kapcsolatot meg elvárásokat támasztani a másik felé. De ő más pozitìv megerősítő szavakkal sem nagyon dobálózik. Néha-néha megdicsér hogy finomat főztem neki, meg megköszönte amikor 1x elmosogattam nála, meg pár ruhámra kimondta hogy csini. De fél év alatt 10 ilyen példát nem tudok mondani. És megint az önbizalomhiányom mondatja velem, hogy lehet könnyebb lenne neki egy olyan lánnyal, aki elvan ilyen szavak nélkül is, nem ettől érzi magát szeretve.
febr. 4. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!