Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mondom a baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondom a baratomnak, hogy "szeretlek" lehet hogy sosem kell kimondanom vagy zavarja majd nagyon?

Figyelt kérdés

telorol irok bocsi 😊


Nem regota van baratom es mostanaban gyakrabban elkezdte mondani,hogy "szeretlek". 😊 aminek orulok is, de en meg nem allok keszen arra,hogy kimondjam ugyan ezt, akkor sem ha amugy szetrobban a melkasom es imadom ot, szerelmes vagyok bele 😊 viszont nem vagyok a szavak embere es nem tervezem,hogy kimondjam neki,hogy szeretem ot, mert valamiert ugy erzem akkor tulsagosan sebezhetonek fogok tunni es kiszolgaltatott helyzetben lennek, mert tudja,hogy szeretem es ezzel barmikor vissza elhetne. 😶 erzem,hogy nala ez osztonosen jott es amikor eloszor mondta nekem az jol esett es soha nem mondtak nekem az elott 😊 megsem merem kimondani. 4 honapja lassan 5 honapja vagyunk egyutt. Es elozo heten fekudtem le vele eloszor, akkor is mondta, de mar elotte is,hogy szeret engem. 😳😊annyira boldog vagyok, annyit mondok neki mindig,hogy " en is" vagy csak megcsokolom ot. Nem biztos,hogy zavarja, de legutobb varta,hogy mondjam es kesobb ra kerdezett,hogy en szeretem ot? Vagy erzek valamit iranta vagy csak kedvelem es a szex miatt akarok vele maradni? 😔 igy ugy erzem megbantottam ot, es megnyugtattam csak hat akkor sem tudtam neki ezt kimondani "szeretlek". Nem nagy dolog, egy reszrol jo lenne kimondani neki, masreszol felek is 😞.

Ti tudnatok ugy elni a masikkal,hogy nem mondja a szeretlek szot sosem?


Kort es nemet is irhattok ha szeretnetek. 😊



2017. jún. 22. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Majd kimondod, ha úgy érzed.

Egyébként egy vicc jutott eszembe. Székely bácsinak panaszkodik a felesége:

- Az esküvőnk óta soha nem mondod, hogy szeretlek.

Mire a bácsi:

- Egyszer már mondtam, majd ha változik, szólok...

2017. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Hasonlóan éreztem sokáig, de aztán rájöttem, hogy van amit hallani kell, ettől nem foszthatom meg, ha tényleg szeretem. Szóval, ha majd te is tényleg szeretni fogod, akkor ez nem lesz kérdés, mert érdekelni fog téged az, hogy neki az a jó, ha kimondod, mivel neki is hallania kell, bármennyire is nem vagy a szavak embere.
2017. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok abban amit erzek iranta es szeretem ot szerelmes vagyok, de meg nem tudom, merem inkabb kimondani. 😔 picit nehez lesz nekem, mert nem vagyok erzelgos, romantikusabb alkat mint en.
2017. jún. 22. 23:18
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se mondta ezt soha senki, valószínűleg nem is fogja mondani senki.
2017. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Engedd meg, hogy figyelmedbe ajánljam ezt a könyvet:

[link]

2017. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5-os telon lassu a netem, nem tudom a linket megnezni.roviden mirol szolt a sztori? 😊
2017. jún. 22. 23:24
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Szinte biztos,hogy ez tini kategória....
2017. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
19 vagyok a baratom meg 23. Nem tini kategoria. 😊
2017. jún. 22. 23:30
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Ha szeretnéd, és jó lenne a kapcsolatotok, nem éreznéd azt, hogy "kiszolgaltatott helyzetben lennek, mert tudja,hogy szeretem es ezzel barmikor vissza elhetne."

Ez így nagyon gáz..... ha ezt érzed, minek vagy kapcsolatban?

Aki nem akarja kimondani, mert "minek", az oké, én ugyan nem szeretnék így kapcsolatban lenni, de tudom, hogy olyan esetben én lennék kényes. Így viszont, ahogy te írod... szerintem borzalmas, és ha tudnám, hogy a párom ezért nem mondja, akkor rettenetesen érezném magam.

2017. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem sztori, egy könyv, én olvastam, azért ajánlom, mert kapcsolódik a kérdésedhez.
2017. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!