Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha egy közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy közös program/"randi" után szexelni szeretnék a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Egyébként együtt élünk, rendben van a szexuális életem, szóval ha kettesben megyünk valahová, az nem arra megy ki, hogy hát legyen legalább ilyenkor szex.

Eddig úgy tűnt, mintha ezzel semmi gond nem lenne, a legutóbb viszont megjegyezte a barátnőm, hogy neki kicsit ez olyan, mintha csak a szex miatt mennék vele közös programokra, mert minden ilyen randi után kezdeményezek nála. És ez valahol, egy kicsit rosszul esik neki. De nem értem mi a baj ezzel. Szinte minden nap lefekszünk egymással, gyakran ő kezdeményez, egyébként láthatóan élvezi, meg utólag mondja is, hogy jó volt, aktív, nem csak fekszik és várja a végét. Akkor miért olyan rossz, ha azokon a napokon, amikor romantikus programunk van, akkor is kívánom őt a program után?


febr. 5. 00:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Női szemmel sem értem ezt a női logikát. A legjobb lezárása a napi programoknak egy jó szex.
febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Itt nem veled van a baj.
febr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Ez alapjan a szex neki egy feladat teljesitese. Mert komolyan, az ember nemcsak a masik kedveert, hanem maga miatt is ugy gondol a szexre, mint orom es gyonyor atelesere. Mas, ha nincs pont ugyanakkor kedve allandoan, de szemrehanyaskent eleg nyomaszto.
febr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nagyon nem értem én sem.


N

febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, ha nem szexelsz vele utána, akkor mi lesz. Azon is megsértődik, vagy esetleg vidámabb lesz. Egyetlen próbát szerintem megér.
febr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazából csak vele tudnád tisztázni. Lehet, hogy teljesen érthető oka van, például fáradt. Vagy azt gondolja, hogy te nem élvezed a programokat, csak azért viszed el őt, hogy utána _garantáltan_ szex legyen. Esetleg egy ilyen program után ő elutasított te pedig megsértődtél. Vagy éppen nem mert elutasítani, a szex pedig nem esett jól neki. De ezeket tényleg csak ő tudja.


Az akkor lehet jó ötlet, ha program után nincs szex, ha ezt nem úgy prezentálod, hogy sértődötten a fal felé fordulsz és csenddel bünteted. Hanem ha összebújtok, kicsit megpuszilgatod, elmondod, hogy jól érezted magad vele, mi tetszett a napban, hova mennél legközelebb, stb. Aztán kivárod, hogy kezdeményez-e, vagy csak összebújva alszotok egyet.


Abból, ha nincs szex, de hűvös vagy és elutasító, megint csak azt érezteted, hogy csak szexre kell. Nincs szex, nincs kedvesség, van szex, van kedvesség.

febr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
Orrodnál fogva akar vezetni. Úgy gondolja nála van a pin@, ezért az lesz amit ő akar.
febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

"Szinte minden nap lefekszünk egymással, gyakran ő kezdeményez..."


Szerintem neki sok a szex veled és úgy érzi hiába van elég szex neked akkor se kielégítő.

Pluszban ez is fennáll:


"...megjegyezte a barátnőm, hogy neki kicsit ez olyan, mintha csak a szex miatt mennék vele közös programokra, mert minden ilyen randi után kezdeményezek nála."


Ő neki annyi a libidója amikor a kezdeményező fél, vagy az a baja amit bemásoltam, hogy te szerinte összekötöd a programokat a szexszel.


Kérdés mennyire vagy társa a mindennapokban, kielégíted-e és nem-e eljátssza. Azért ha majdnem mindennap van szex és kezdeményez is és te még akkor is akarsz lehet neki sok és érezheti magát mint egy k*rva.

febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem elég egyértelműen elmondta a lány, hogy mit érez. Ahelyett, hogy megsértődsz, át kéne beszélni, miért érzi így.

Ha a szex körüli gondokra ez az alap reakciód, akkor könnyen lehet, hogy sokkal komolyabb gondok vannak, csak inkább nem jelzi, mert csak sértődés van, nem probléma megoldás.

febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

A kapcsolat fenntartása nemcsak szexből áll. Lehet azt hiányolja, hogy nem beszélgetsz vele mélyebb szinten. Talán úgy érzi nincs köztetek igazi intimitás. Lehetséges, hogy el van fáradva. Az is lehetőség, hogy problémák vannak, mint vita, féltékenység, akár önbizalomhiány, úgy érzi egyáltalán nem szereted. Ha csak egy dolog hiányzik a kapcsolat alapjaiból mint pl. a bizalom akkor már annyi is annak a kapcsolatnak, vagy nagyon gyenge lábakon áll.

Valljuk be a programok,randik nem járnak kézben szexszel kérdező. Másrészt opció, hogy eddig is kényszerből feküdt le veled és azért, hogy ne veszítsen el téged. Talán egyáltalán nem egyezik a szexuális étvágy. De én inkább arra tippelek amivel elő állt neked miszerint te automatikusnak tartod az együttlétet cserebere alapon...

febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!