Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 9hónapja van egy párom. Van félnivalóm? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell,hogy a jó isten engem kis mellekkel áldott meg,ami 70-75-öt takar:S

Tegnap megtudtam valamit.Azt hogy eg közös csaj ismerősünk,aki "nagy" darab,de a mellei hatalmasak,a képéhez odairta ezt:Bárcsak az enyém lehetne.

Én erre nagyon kiborultam,és nem magyarázta meg,hanem még ő sértődött meg,én helyettem.Ilyenkor mi a legjobb teendő??? Én az életemet adnám érte,annyira szeretem,valamelyiknap már terveztük a közös nyaralásunkat is.Ő nagyon féltékeny rám.Azt is tudni kell,hogy megnézi jó nőket,jó mellekkel.De melyik pasi nem? Ez még oké.Más azt is megbocsájtja ha megcsalják,de azért nálam is vannak határok.Segitsetek.Tudom hogy nem csal meg,csak ilyet csinált.Van enne valami alapja??? Elvesziteni nem akarom,de azért ezt ne csinálja...


2009. jan. 4. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy csajnak bejön a barátod, rákérdeztél, hogy most mi van és nem tetszett neki, hogy nem bízol benne.

Itt szerintem csak ennyi történt. Ha biztos vagy ebben a kapcsolatban, akkor nincs jelentősége.

2009. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én komolyan sajnállak.. nem lennék a helyedben, nem sok kérdéshez szoktam választ irni, de ez "megfogott", hát lehet, hogy ez szokásos válasznak fog tünni, de meg kell vele beszélni rendesen... ha meg még ő sértődött meg, azzal nem lehet mit kezdeni... NINCS IGAZA!!! Ha biztos vagy benne, hogy nem csal meg az végülis jó dolog, de ez a dolog, amit most csinált.. hát...:S:S Én is találkoztam már ilyen helyzettel, hogy a fiú csinált egy nagy hülyeséget, és még nem elég hogy ő sértődött meg, de elvárta hogy a csaj bocsánatot kérjen... Vannak ilyen palik, hát nem hiszem, hogy ezekkel tudtam segiteni, mert mondjuk ezen a helyzeten nehéz is... De valamit azért csak írtam :D Sok szerencsét!!!!
2009. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MOndd meg a barátodnak, hogy ideje lenne felnőnie. Ha valakinek a kis mellek tetszenek akkor nem hatalmas mellekkel rendelkező nők térsaságát keresi és fordítva.
2009. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 70-75 a hátad ABC az a kosárméret....nekem pl 75D és mondhatom magam nagy mellűnek.
2009. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Az enyém a legkisebb kategória sajnos.És amikor irtam neki,hogy majd megműtettem magam,és lesz nekem nagy mell,azt mondta azt csinálok amit akarok,nem érdekli.Állandóan a szemem előtt van a mondat.Ezzel mégjobban érezteti velem,hogy kicsi van nekem.De nem tehetek róla.Amikor összejöttünk,ő azt mondta,igy tetszek neki ahogy vagyok,és sokszor haragudott,amikor mondtam neki milyen kicsi.Azt mondta neki igy jó.De akkor mire volt ez jó???
2009. jan. 4. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a párod tojik a mellméretedre. Bár ha helyesen akarok fogalmazni, akkor terád tojik, nem a mellméretedre. Ha nem érdekelné a mellméreted, megfelelne neki, nem más nőket nézegetne. Mellesleg teljesen jogosan vagy felháborodva!

Az én párom hónapokkal később jelentette be, miután összejöttünk, hogy szakítani akar...Hogy miért? Mert szerinte kövér vagyok. Csak azt furcsálltam, hogy akkor sem voltam vékonyabb, amikor megismert. Akkor miért kellettek hónapok, hogy rájöjjön, nem tetszem neki???

2009. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!