Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal házaspár vagyunk, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal házaspár vagyunk, a feleségem sikeresen, elsőre letette a jogosítványát . A vágyott kocsiját vegye meg, vagy azt, amit Én ajánlok Neki?

Figyelt kérdés

Autószerelő az apám, tehát Én értek az autókhoz. A feleségem vágya egy benzines VW Golf 1.4 Comfortline, ehhez a járműhöz kötődik. Állandóan kérlel, hogy olyan kereskedésbe nézzünk be, ahol van ilyen gépkocsi.


Megértem, hogy ilyben vizsgázott, van iránta kötődése, de én ebből az érzelmi oldalt kihagyom, nem veszem figyelembe, Ő egy nő, s ez csak egy autó, mint használati tárgy. Tegnap elbeszélgettem Vele, mibdtam, hogy nem érdekel, hogy Golf Comfortline-t akar, mert már szekálásnak érzem, hogy ilyen autókat keresünk. Ez kissé nem tettszet Neki, de Én vagyok az ,aki jártas az autóknál. Kettőnknek a Smart-ot ajánlottam Neki, de ma végre a kérésemre belement, de látom Rajta, hogy nem tetszik. Én csak biztonságban akarom őt tudni, egézségben.



febr. 7. 22:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
^mondtam
febr. 7. 22:42
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van baj... :D
febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Autószerelő az apám, tehát Én értek az autókhoz. "


Aham. Hogyne pistike.

febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a szomszédom buszsofőr, mégse tudok buszt vezetni. Nemsokára úgyis elváltok, megvehetnétek addig is azt a Golfot amivel nem tudom mi bajod van.
febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én neki egy válóperes ügyvédet ajánlok.
febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu, vagy sajnálom az asszonyt. De nem aggódok, nem tart örökké a szolgasorsa - létezik válás.
febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
92%

Én nem szeretem a Golfot de úgy tényleg nem 😃 (de az egy jó autó). És hozzáértésből ajánlottál neki egy f@stömlőt, hogy biztonságban legyen?

Szerintem:

1; Ne igyál gyógyszerre!

2; A P**A hatalom, és a hatalommal nem ellenkezünk. Házas ember létedre tudhatnád. Az asszonyt nem irányítani kell, tudja ő, hogy mi kell neki. Ráadásul nem f@szság ellentétben a Smarttal.

febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%
Ne hagyd Magad! Te vagy a Férfi aki ért az Autókhoz!! Majd durcizk hátralévő életében az Asszony és csóközön! Ez sosem volt másképpen a Nagy a Férfiakkal tűzdelt történelem során!
febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Kamu, nem hihető sztori.

Apám autószerelő, azért értek az autóhoz, és természetesen olyat erőszakolok rá az asszonyra, ami tipikus szopóroller... és ezt a történetet majd el is hiszik.

febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:50


ja, aztán az ilyenek sírnak, hogy nem találnak senkit:D


ahogy előttem írják: autó helyett én is inkább válóperes ügyvédet ajánlok az asszonynak. mi eddig kb 6 autót vettünk, de mindig közösen beszéltük meg kinek melyik legyen, mire lesz, mennyiért, ki hányszor fogja használni, kb mennyibe fog mind ez kerülni...stb...stb...

febr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!