Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal házaspár vagyunk, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal házaspár vagyunk, a feleségem sikeresen, elsőre letette a jogosítványát . A vágyott kocsiját vegye meg, vagy azt, amit Én ajánlok Neki?

Figyelt kérdés

Autószerelő az apám, tehát Én értek az autókhoz. A feleségem vágya egy benzines VW Golf 1.4 Comfortline, ehhez a járműhöz kötődik. Állandóan kérlel, hogy olyan kereskedésbe nézzünk be, ahol van ilyen gépkocsi.


Megértem, hogy ilyben vizsgázott, van iránta kötődése, de én ebből az érzelmi oldalt kihagyom, nem veszem figyelembe, Ő egy nő, s ez csak egy autó, mint használati tárgy. Tegnap elbeszélgettem Vele, mibdtam, hogy nem érdekel, hogy Golf Comfortline-t akar, mert már szekálásnak érzem, hogy ilyen autókat keresünk. Ez kissé nem tettszet Neki, de Én vagyok az ,aki jártas az autóknál. Kettőnknek a Smart-ot ajánlottam Neki, de ma végre a kérésemre belement, de látom Rajta, hogy nem tetszik. Én csak biztonságban akarom őt tudni, egézségben.



febr. 7. 22:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Autószerelő az apám, tehát Én értek az autókhoz"


na akkor meg neked kéne a legjobban tudni, hogy egy golfot melyik milyen motorral, felszereltseggel kéne megvenni...

febr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Smart ???

Eszednél vagy te?

febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Smart???? Basszus, koccan aztán ottmarad. Az én férjem bele se ülne.

Vegyél neki amilyet akar. Miért ellenzed ezt a kisautót? Mik a típushibái?

Én Fordon tanultam, Fordot vettünk, de csak mert pont az volt olyan állapotban. Amúgy férj is VW-párti. Smart??? Miért nem mindjárt Aixam?

febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg értenél az autókhoz, akkor:

1: te magad is rájöttél volna, hogy mekkora baromságot írtál

2: ki sem írtad volna ezt a kérdést

3: késő este még trollkodni van kedved?

febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
32%
Azt vegye amit én mondok.
febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A Smart nem a robogó koporsó? :D

Tény, hogy baromság csak azért valamilyen autót venni, mert valaki azzal csinálta a jogsiját, de te sem nagyon értesz hozzá.

febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kitalálom: tegnap este anyukádék nem engedtek el a csajodhoz, és a TV-ben is sz@r műsor volt...
febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Smart....


Hát ha apádtól szerezted ezt a hatalmas szakértelmet akkor hozzá se vinnék még biciklit se...


A nagybetűs "Én"-ről meg ne is beszéljünk...

febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!