Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok mar ugy hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar ugy hogy csak a szex miatt maradtatok benne egy kapcsolatban , holott semmi mas nem mukodott?

Figyelt kérdés
Mar több mint fél éve együtt vagyunk, a szex nagyon jó vele, de amúgy unalmas személyisége van, nem tud nevetni, nem egyezünk, kicsit sem figyelmes és nem igazán jövnk ki, sokat vitatkozunk. Szeretnék családot, teljesen komolyan gondoltam vele, azt hittem ő lesz a legjobb számomra, de rajövök hogy mindent csak beleképztem és nem lehet ő, ha nem becsül eléggé. Kb csak a szex ami összetart és hozzáköt mert senkivel nem volt ilyen jó. Viszont nem tudom vele elképzelni hogy együtt éljünk, megszűnne minden szabadságom, féltékenység és lehetnék a cselédje, mert ő ilyen típus. Ti voltatok már hasonló szituban? Csak szex miatt érdemes valakivel maradni?

febr. 14. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam (és remélem nem is leszek).
febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de csak heti 1-2x találkoztunk, ő sem szeretett én sem , mármint úgy ahogy kellett volna.

De a szex jó volt és kielégítő mindkettőnknek.


Hetente kb. 2x ha beszéltünk mielőtt találkozunk.


Neki persze hamarabb lett barátja mint nekem barátnőm, dehát csaj és jól néz ki. Én meg férfi és annyira sajnos nem.

febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi most elég nektek, mindkettőtöknek, akkor örüljetek, hogy van egy jó szexkapcsolatotok. Helyükre kerültek a dolgok.
febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdemes ha neki is ennyire jó a szex veled, szerintem megbeszélhető, de mellékesen megjegyzem ma már írtam a féltékenységről egy regényt..

hogy az levetkőzhető, javítható! Ha ennyire vele képzelted el a dolgokat én nagyon átrágnám a helyedben, ha ő is veled képzelte el akkor miért nem tesztek azért hogy javuljon a helyzet? Annyira szomorú hogy mindenkinek vannak elvárásai, és mindenkinek a saját maga szintjét nézve mindenki egekbe teszi ezeket, úgy hogy legalább ugyanennyi hibával rendelkezik mindenki maximum saját magán nem látja, és ha egy kis energiát és időt kellene rá szánni már inkább dobjuk ki a kukába az egész embert..

Én borzalmasan betege voltam ennek a féltékenység és dolognak ha akarsz írhatsz privátot is, a lényeg ha érzékeli hogy vele foglalkozol és romantikus vagy, magyarán udvarolsz és jól szereted

akkor hidd el hogy ő is azon lesz hogy ne menjen az idegeidre, sok embert belül nagyon tud bántani hogy féltékeny, sokkal jobban mint téged.. és több minden közrejátszhat, lehet az előtted lévők bántották és magát félti mert szeret.. ebben az esetben segít az amit fentebb leírtam! Ha azért féltékeny mert nincs megelégedve magával akkor dicsérd többet, ne ajnározz előtte másik nőt, és ha magán akar változtatni biztasd és ne fogd benne vissza, akkor sem ha szerinted hülyén öltözködik.

És így automatikusan el fog benne indulni az a folyamat hogy magáért javítson! Csak mutass neki jó irányt.

febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem az nem elég.
febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mi dontsuk el ?? Felnot no vagy.. de ezek alapjan nem.
febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonlóban. Teljesen eltiporta az onbecsulesem es egy ertektelen embernek ereztem magam utana. Nem eri meg hogy benne maradj ennel tobbet erdemelsz. Ne vard meg szerintem amig jobban megserulsz mert utana nagyon nehez ujrakezdeni.

A forditott helyzetbe is voltam es az se mukodott hosszutavon.

Nehez megtalalni akivel mindketto mukodni tud 😒 de az biztos hogy ha valasztani kell es csaladot akarsz olyan ferfival nem erdemesntervezni aki nem becsul. Ha most nem tisztel akkor ne sok segitsegre es megertesre szamits tole ha majd pl lesz gyerek is.

febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!