Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T.udsz a környezetedben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.udsz a környezetedben olyan kapcsolatról, ahol az egyik fél bántalmazva van?

Figyelt kérdés

Sokszor hiányzik, hogy legyen végre egy normálisan működő kapcsolatom, de közben minden kapcsolat, amibe belátok mérgező. A szüleim 30 éve élnek így, ott anyukám van bántalmazva lelkileg durván, de szerintem neki fel sem tűnik vagy legalább is erősen elnyomja. Tesóméknál bátyám verbálisan nagyon csúnyán bánik a barátnőjével, de mondjuk ott mintha a csaj igényelné is ezt a viselkedést, vagy nem tudom miért viseli egy szó nélkül. A barátaim közt viszont elég sok olyat is látok, ahol a csajok bántják a srácokat, hihetetlen milyen szinten képesek porig alázni őket társaságban. Van, ahol meg a pasi szószerint korlátozza a lányt, megcsalások, pofonok stb.

Léteznek még egyáltalán normális kapcsolatok? Most úgy nagyjából 10 kapcsolatba gondoltam bele, amire nagyjából van rálátásom, és egyetlen egy van, ahol nem látok problémát, és irigyelni tudom őket. Persze ott sem tudom, hogy valóban szuperek együtt vagy csak jól lepleznek. Túlgondolom vagy tényleg rengeteg a szar kapcsolat?


febr. 15. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok a szar kapcsolat ez tény és való, DE(!!!) vannak jól működő kapcsolatok is. Szerintem te neked mivelhogy nagyon nem jó példát mutattak a szüleid vagy pszichológushoz kéne fordulni, hogy a traumád kiheverd, vagy önfejlesztésbe kezdeni: ön és emberismeret, önbizalomnövelés és csak aztán ismerkedni.
febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Igen van a környezetemben bántalmazó kapcsolat nem is egy.

Pl anyám beteg halucinati kontrollmániás nárci, a palija nyugtatókon él mellette és csendben van.., a másik a szomszédok, ahol a pali veri a nőt(ezek 30 alattiak). De másik szkmszed is az meg nyugger bácsi de a takaritonk járkál hozzá hát ott is megy néha hogy a nő segitségért kiabál mert veri a tata.


De tudok jo kapcsikrol is ahol a csok miatt csalad van meg idill es nem nőverő a pasi es a nő sem mentális sérult de ettol függetlenül válni fognak már elore latszik, de addig mennek a mézeshetek.

febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nincs ilyen a környezetemben.
febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Járok egyébként pszichológushoz teljesen más miatt, de néha a szüleim is szóba kerülnek. Tudtam mindig is, hogy nem normális, ahogy élnek, de azóta jobban átlátom mi is a probléma.
febr. 15. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Tudok sajnos, többet is.

Igazából egy megjegyzést tettem, amikor a férjem lebukott a titkos viszonnyal és apósomék jöttek papolni nekem, hogy nem kell rögtön elköltöznöm. Mondtam, hogy lehet, hogy neked az a normális, hogy csalod és bántod a feleségedet, nekem egészen más az értékrendem. Anyósom a padlót nézte, apósom mérgesen elviharzott.

Sógorom is bántva van, igazából a gyerekek kezdték el mondogatni. Miután a pasi számon lett kérve, hónapokig nem hallottunk felőlük. Majd néha 10 percre jöttek látogatni, de a gyerekek nem találkozhatnak magukban a nagyszüleikkel.

Ez csak két példa, rengeteg ember nem illik össze egymással vagy birtokolni akarja a másikat.

febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, unokatestvéremet bántotta a férje verbálisan, fizikailag. De szerencsére elhagyta. A másik akiről tudok sajnos meghalt, mert a férfi elvágta a torkát a gyerekek szemük láttára. Nagynéném szomszédai voltak. :(
febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Van... vagyis már csak volt barátnő, mert beleuntam a minden napos nyavalygásába, de semmit tesz. Mondtam neki, hgoy költözzön hozzám, van egy szoba, szívesen látom, nem, ő hazamegy a pasijához, aki egy agresszív majom.


És újra meg újra ez volt a műsor. Egy idő után szépen leépítettem, részben önvédelemből is. Már nem akarom látni a tehetetlenségét, a foltokat, meg hallgatni, hogyan erőszakolták meg.


Segítséget nem fogad el... nem érdekel már.

febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatom van, igaz, ez egy leszbikus kapcsolat. 7 év alatt egy veszekedésünk nem volt,


Léteznek rendes emberek, és van olyan kapcsolat, amiben nem vagy megalázva, sem fizikailag sem verbálisan nem bántanak.

febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van kettő is. De az egyik ki provokálja mintha úgy érezné jól magát ha verve van. Kérdeztem tőle hogy neked ez miért jó? Miért nem zárod le a kapcsolatot? Annyi volt a válasza: mert szeretem! Vannak nők akik szeretik ha verve vannak, és ezt nem poénból írom.


Másik ismerősöm is ilyen kapcsolatban van. Ott a nő azt teszi amit a férfi mond. Otthagyni nem akarja vagy nem tudja. Inkább megtesz mindent a pasinak, csak együtt maradjanak. Hihetetlen mik milyen nők és kapcsolatok vannak.

febr. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-as: Biztos, hogy van, csak kifelé ez sokszor nem látszik.
febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!