Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék én vagyok az idióta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék én vagyok az idióta?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy kolléganője akit egyszerűen nem bírok elviselni. Elottem kavartak de a csaj atvágta. Utána mindennek elhordta a munkatársaiknak a páromat. Nem is beszéltek ha összekerültek céges megbeszélések miatt. Nem rég munka miatt beszelő viszonyba kerültek. És azóta dumalgatnak hívogatja a csaj és most már a segítségét is kéri a páromnak. Ő azt mondta nem akar tőle semmit ezt el is hiszem de megigerte hogy nem lesznek haverok erre most naponta írkálnak és beszélnek telefonon.

És segít neki. Azt mondja nagyon kihasznalták eddig a csajt és így próbal kivost segíteni neki hátha fejlődik kicsit...tudja mennyire zavar de igy sem epíti le a csajt.


febr. 15. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki még mindig a csaj és el fog téged hagyni érte, de előtte szétcsal.
febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetsz? Át adhatod ezüst tálcán a másik nőnek. :)
febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, úgy gondolom ez már nem normális. Férjem lebukott, hogy olyanokat chatel a kolleganőjével. Kapott egy esélyt. Hónapokig csend volt. Majd kimaradozott otthonról, dugdosta a telefont, hát persze, hogy csalt azzal a kolleganővel. Sajnos az is kiderült utólag, hogy amíg azt hittem csend van, addig is ment a flört, beszélgetés, csak mielőtt hazaért, letörölt mindent és otthonról nem írkodott.

Nem vészmadárkodni akarok, de a csaj nagyon nyomul, a párod meg hagyja magát.

febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy idióta, inkább reménykedsz, hogy abbahagyja a beszélgetést vele, vagy csak beszélgetnek. De ne tedd ha nem akarsz szenvedni még jobban, mint most. Inkább tedd őt lapátra. Egyértelműen te csak egy pótlék vagy és igazából őt akarja.
febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem is csalna vele, de a parodnak biztos nagyon imponáló, hogy most bezzeg jön a csaj.
febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két külön sztori,amit neked otthon előad,meg ami a valóság.

Ennek tudatában én nem aláznám magam a helyedben...

febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi az orránál vezethető birka. Ritkák azok akik simán tartják a 3 lépést ha nyomul vmelyik k.
febr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki így kicsinál engem, utána nem segítek neki. Legalábbis nagyon-nagyon bizonyítania kéne, de párom mellett semmiképpen nem kerülök vele ilyen jóba. Úgyhogy gáz.


35/F

febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!