Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sexchat megcsalás?! 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexchat megcsalás?! 10 éve vagyunk házasok. A páromnak gondjai voltak a családi minta miatt az alkohollal, mindig is nagyon sokat lógott a haverokkal. Fiút szültem neki! A családtól és tőle zéró segítséget kaptam.

Figyelt kérdés
meghíztam mivel szoptattam a kicsit mivel komplikációk voltak a szülésnél a kicsi fontosabb volt mint az alakom. Apuka nem ért rá velünk foglalkozni mivel lekötötték a haverok meg minden más csak nem a családja, történt is egyik nap, h elhagytam és ő könyörög, hogy béküljünk, de kiderült, h sexchatelt idegenekkel.... Fűt fát igér, h apa lesz meg férj de ezek után ha telefont látnék nála mindig eszembe jutna... az egy dolog, hogy nem szexeltünk, de a gyerekkel kórházat jártam, orvosokat, úgy érzem, elárult és számomra ez megcsalás, ő szerinte viszont így óvta a kapcsolatunkat, hogy így nem lépett félre?!

febr. 16. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Na még egy házasság,ami így végződik.Ez a furcsa,hogy még mindig nem értik meg a nők,hogy amikor szülnek,90%,hogy ez lesz a vége.

Itt sincs nagyon mit tenni,a párod nem kér az egészből,valószínű nem is vonzódik már hozzád,jobb ha elkezded építgetni az életed egyedül.

febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez válás. Mondjuk nem kellett volna elhagyni magad és meghízni
febr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a szoptatás miatt álltam le a gyóygyszereimmel és az volt a hízás fő oka. Mivel van tükröm, elkezdtem edzeni de ugyebár ez időbe telik, hogy visszanyerjem az alakom- viszont ő már megtette ezt-.
febr. 16. 23:34
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Mennyit híztál? Én ezt sem tudom valahogy megérteni.

Minden férfinak tudnia kellene,hogy a nőnek a teste megváltozik szülés után.

Ez válás sajnos, kérdező.

febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez még azzal is szemétség akivel szexcsetelt, vagy csak akart volna, már az undorító hogy ilyenre keres valakit. De amúgy ezt szokták csinálni gyerek mellől, nekem is valaki egy csoportban írt nekem, eleinte barátságos volt, aztán eleve nem értettem mit akar közölte hogy a gyereke a másik szobában van és kezdte hogy mi van rajtam, tiltottam. Nem tudom mi lehetett ezekkel net nélkül anno.
febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Most komolyan az a legnagyobb gondod, hogy hány kiló vagy, mikor a férjed szrik a családjára és a csak a haverokkal lóg?
febr. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Itt most nem a hízás a téma. De látom nektek az az első szempontok. Van egy gyerek is! Nők aranyásók a pasik meg látszerészek. Csak az a jó nő aki vékony? Gusztustalan társadalom.
febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, kedvesem az a legnagyobb gondom, hogy itt van egy 18 hónapos kis csöppség akinek fel kell forgatnom az életét és a férjem aki online mással "kedveskedett" amíg én a gyerekünkért küzdöttem most azt állítja, hogy megszállta a Szentlélek és, hogy szerinte ez nem megcsalás... és hirtelen én lettem ismét a legszebb számára... de számomra ez ugyanúgy megcsalásnak minősül ami után nincsen pardon
febr. 17. 07:57
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltak jelek a házasság előtt, hogy egy megbízhatatlan alja ember? Olyan fura, hogy ennyi ilyen egyforma sztori van itt.
febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%

Nem, akarlak bántani, de híztál vagy 20kg-t és elvárod, hogy úgy izguljon rád mint régen.

Amúgy a mindig haverokal lógás nagyon-nagy redflag.

febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!