Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajnalban valaki üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban valaki üzenetet küldött a barátomnak, gyanakodnátok a helyemben megcsalásra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ki, kb. 2-3 körül jöhetett az üzenet.

Megkérdeztem ki az, azt mondta, valami hírlevél. Nem vagyok rá büszke, megnéztem az emailjeit. Semmi sem jött.


febr. 8. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyanakodnék csak úgy. Te nem bízol benne, akkor minek vagy vele? Egyszerűbb lenne neki telibe megmondani, hogy mit gondolsz.
febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elmondtam, de tagadja.

Szerintem furcsa, hogy valaki az éjszaka közepén üzenget neki, és utána meg semmi nyoma annak, amit mondott. De lehet, hogy túlgondolom, nem tudom.

febr. 8. 21:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban ki a picsam zavarna, ha parod is alszik?

Szerintem tul reagalod.

De ha ennyire biztosra akarszenni, hat akkor nezd meg a telefonjat. Biztos nem fog orulni

febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan üzenet és nem értesítés?
febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hírlevél, akkor lehet törölte. Én is törlöm az online szexshop hírleveleit.
febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kitana. ***** válasza:
100%

Nincsenek barátai, haverjai akik üzenhetnének? Nem tudom, ezen mi olyan meglepő, ha éjszaka, hajnalban kap üzenetet.

Lehet azért mondta, hogy hírlevél, mert hirtelen fogalma sem volt, miről beszélsz, annyira jelentéktelen dolog, hogy az ember kap egy üzenetet x időpontban.

febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy rakás szar jön éjszaka telefonomra. Aztán törlöm őket mert 99 százaléka spam vagy reklám.
febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Arra figyelj, hogy most majd lenémítja-e a telefont, ha együtt vagytok.
febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én elég elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki az éjszaka közepén keresi, amikor fent sincs a párod. Én is féltékeny típus vagyok, de azért ennyire nem. Hidd el manapság már olyan komoly szinteken lehet titkolózni a másik előtt különböző eltűnő beszélgetésekkel stb. Ha lenne valakije gondolom a nő se olyan hülye hogy este ír neki amikor tudja hogy melletted alszik meg ha nem is tudja akkor is miért írna este. Sokkal inkább akkor gyanakodj ha rejtegeti a telefont, kódolja . Én szaftos képeket találtam anno exem képei között.
febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem furcsa, hogy valaki az éjszaka közepén üzenget neki, és utána meg semmi nyoma annak, amit mondott." - push üzenetek (rendszerüzenetek) is hangjelzéssel járnak. Pl egy alkalmazásnak új verziója érhető el, youtube új videot ajánl, bankom levonta a két nappal ezelőtti kártyás vásárlásom összegét, ilyesmi. Pont ezek miatt szoktam éjszakára néma üzemmódba a telóm. Eszembe nem jutna, hogy ilyenkor egy szerető üzenget. 😳
febr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!