Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élnéd meg, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élnéd meg, ha a párod azért akarna veled lenni mert tőled akar gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tudom, sokaknak ez hízelgő, de annyit emlegeti, hogy úgy érzem csak ezt látja bennem, a jövőbeni gyerekei anyját.

Szeret, de sokszor olyan mintha nem igazán tisztelne, sok veszekedésünk volt már és volt olyan is hogy azért kezdeményezte a békülést szó szerint: rájöttem hogy nekem kellesz, mert csak Te lehetsz a gyerekeim anyja.

Nagyon szépen beszél rólam, sokszor már kellemetlen milyen jónak tart, mert annyira piedesztara emel, hogy szégyellem magam rendesen hogy azért annyira nem vagyok jó. Én is buliztam fiatalabbként, ittam, mégis mindig azt mondja olyan aranyos hogy én csak ennyire voltam "rossz" . Mindegy, nem értem meg sosem miért gondolja így, de rendben. Mikor beszéltünk erről hogy kicsit bántó nekem hogy mindíg azzal jön hogy én lehetek csak a gyerekei anyja, mert azt érzem csak azért van velem, akkor felsorol egy csomó dolgot hogy miért szeret. Akkor megnyugszom, de aztán például ha egész nap nem üzen nekem akkor megint előtör bennem, hogy ha fontos lennék neki igazán szeretné tudni mi van velem, nem? Legalábbis a környezetemben mindenki így van. De ez egy apró dolog volt, másként is megbántott már, de ő vagy nem veszi észre hogy ezzel megbánt vagy nem érdekli végképp.


Visszavett a bohémabb eletstilusabol hogy vele maradjak, de néha félek,mi lenne ha meglennének a gyerekek?


Egyébként jó embernek találom aki néha kicsit nem tudatlan,mert nem kapta meg a mintát. Céltudatos dolgos ember, de néha megijeszt.

2 éve vagyunk együtt.

27N 29F



febr. 23. 18:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Megértem hogy ha valaki azt gondolja csak generalom a feszültséget ezekkel a gondolatokkal, de tényleg sokszor kapom ezt a visszajelzést, hogy csak ezért van velem.
febr. 23. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, hogy csak a rendes cuki feleséget és anyát látja benned.
febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez tényleg olyan, hogy ha neki nem is jön majd be az apukásdi és lelép, akkor is jó helyen lesznek az utódok nálad.
febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as: én is gondoltam erre. Mármint szerintem jó apa lesz és nem hanyagolná el a gyerekeit, de ha a családi idillbe nem tudna annyira beilleszkedni, az lenne amit írtál. Neki a szülei nem voltak épp mintaképek. Nagyszülei nevelték csak sajnos azért szerintem hiányzott neki egy jó apa vagy anya minta. Emiatt én nem bántom őt és hiszek benne hogy nem ez határozza meg milyen apa lesz egyszer, de valamit látok mégis abban hogy azért legalább anyuci (én) legyen példás, ha ő mégsem lenne ott minden este.

Lehet csúnya vagyok, de annyira így érzem néha.

febr. 23. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pasikat akik csak csok meg lehúzás miatt akarnak gyereket(főleg a saját házukra) es attól, aki nekik szül is persze. Ha vki nem vállalja, akkor megkérdez egy másikat. Mindezt kapcsolatnak feltüntetve.
febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem magyarorszagiak vagyunk, itt nincs Csok és nincsenek anyagi gondjai sem.
febr. 23. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is félő hogy majf te neveled ő meg csak megcsinálja. Sztem irjatok szerzodest a felelősségéről.
febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
ez csak nyifi nyafi jó dolgodban
febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol nincs tisztelet, ott szeretet sincs. Így az elmondottak alapján eléggé úgy tűnik, hogy egy inkubatornak tart. Gondolom, házasodni nem akar (mert az csak egy darab papír ugye, meg felelősség), de gyereket azt igen.
febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!