Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Màr a 3. nő tűnt el szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màr a 3. nő tűnt el szó nélkül, miután megírtam, hogy van egy gyerekekem, és 2 nyíltan megmondta, hogy nem akar gyerekes férfival ismerkedni! Normális ez?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 17:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Normalis. A legtöbb ember ha párt keres, párt akar és nem egy egész családot. Én is kiborulnék, ha nem csak barátnő, hanem anya is lennék derült égből.


Jobb lett volna ezzel nyitni, akkor nem húzzátok egymás idejét

2018. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ha ezzel nyitok akkor is lelépnek.
2018. jún. 5. 17:12
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem normális, de igencsak jellemző.
2018. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

Igen, akkor is lelépnek, de legalább nem húzzátok egymás idejét ezzel.


A kettős mérce címkét meg egyáltalán nem értem, a férfiak erre még kényesebbek egy nőnél...

2018. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasik itt nyíltan leírják, hogy nem akarják más fattyát nevelni meg eltartani, meg az ilyen nő csak ostoba, buta, felelőtlen lehet, hogy megszülte azt a gyereket, és nevelje a kölkét magában, ráadásul marha nagy az egyetértés, akkor erre most mit lehet írni?
2018. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj hasonszőrű nőkkel ismerkedni; ők ugyanolyan problémákkal szembesülnek, mint te.
2018. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Érdemes előre megmondani, mert így tényleg legalább egymás idejét nem húzzátok. Aki elsőre lelép, az akkor is lelép, ha kummantasz, és később derül ki.


Kérdés, milyen korosztályban keresel. Azért 30 alatt még bőven tud találni egy nő gyerektelen férfit is, és meg is értem, ha olyat választanak. Nem a gyerekkel magával van a gond, hanem azzal, hogy az elvált szülők nagy része rohadtul nem ért a gyerekneveléssel és a gyereken keresztül szívatja egymást. Egy nő meg nem feltétlen szeretne egy ilyen helyzetbe bekerülni. Legalább heti egy olyan kérdés van itt gyk-n, hogy

Jaj, mit tegyek. Egy közös pihenős napom nem lehet a párommal, mert 1) folyton itt a gyerek, és senki nem vállalná be egy napra se, 2) amikor lenne időnk hétvégén, akkor anyuka mindig elküldi a gyereket, kompromisszumra se képes. A gyerek nem tisztel engem, mondván "nem vagy anyám", de a pasim üvöltözik velem, ha nem nyalom ki a gyerek seggét... stb-stb-stb. Durvább esetben a gyerek már odáig jut, hogy kajával dobálja a nőt vagy a terhes nő hasát rugdossa. Na hát ilyennek én pl. az esélyét nem akarnám megadni.

2018. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Te magad se akarnàl gyerekes nőt, nem? Akkor mit vagy meglepődve?
2018. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"nyíltan megmondta..." - így korrekt.


Én sem kezdenék olyan férfivel, akinek nem én és a közös gyerekeink vagyunk a legfontosabb, hanem állandóan alkalmazkodni kell másokhoz is.


Szerintem tisztességes, hogy azonnal megmondta még a legelején, mielőtt megkedvelted volna.

2018. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%
Nos mivel a gyakorit is rendszeresen telerinyálják az "új nők", hogy így meg úgy a gonosz ex, ezért nyilvánvalóan sok olyan nő van, aki összejönne és jön is gyerekes pasival. Előbb utóbb te is biztos belefutsz egy ilyenbe.
2018. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!