Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnék őrülni a házakért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék őrülni a házakért, de nem jutok egyhez sem?

Figyelt kérdés
Párommal már a legelején megegyeztünk, hogy ahol van kilátás és jó közösség az megfelel mindkettőnknek. De vele nagyon nehéz ez. Pedig végre összejönne egy ház, de ő ilyenkor eltűnik a tervekből.
febr. 23. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most tulajdonképpen mi a fészkes fene a kérdés?
febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
77%
Másik párt kell keresni aki nem ilyen céltalan.
febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen természetes a helyzet, együtt kell közös nevezőre jutni, hogy mindenki a legboldogabb legyen.

Írjátok fel külön-külön lapokra, hogy milyen ingatlanban szeretnétek élni rövid, közép és hosszú távon.

10-20 tulajdonságot egyenként

- a környezetről (mely környékek, mihez közel, övezet stb.)

- épületről (családi, iker, sorház, sarok telek, közbenső stb.)

- lakásról (egy szintes vagy több, tetőtér, fűtés, állapot, garázs stb.)

A felírt jellemzőket súlyozzátok 1-10-es skálán (1=jó ha ilyen, de nem létfontosságú, 10=ennek benne kell lennie).

A két listából kompromisszumokkal készítsetek egy közös listát, szintén a pontszámokkal együtt.

Kezdjetek keresni, és mikor találtok nektek tetsző ingatlanokat, akkor könnyen össze tudjátok hasonlítani a pontozás miatt a közös elképzelésetekkel.

febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ez egy troll, de azért szép volt 😆
febr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, uhh ezt nem tudtam, köszönöm. Remélem azért valakinek még hasznos lesz.
febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért lennék troll? Miért kell hülyeségeket kitalálni?

3# Mérlegeltünk, de addig húzódik mindig a dolog, megy a hezitálás is, hogy folyton lecsúszunk végül az ingatlanokról.

febr. 24. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem akar veled közös ingatlant venni. Nem tudom, hogy házasok vagytok e, de eszembe nem jutna úgy közös ingatlant venni valakivel, hogy nem vagyunk azok.
febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# Akarja ő is. Fél éve házasok vagyunk.
febr. 25. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akarna, nem csusznatok le egyről sem. Nem tudom, nekem nagyon furcsa ez a viselkedés.
febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!