Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak is kérhetik türelemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is kérhetik türelemre a nőket a szex-el? Meg ők is visszautasíthatják a szex-et anélkül, hogy utána nyominak tartsék őket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mindig a nők írják, hogy nekik több időre van szükségük, de mi van akkor ha én mint férfi mondom azt, hogy én még várni szeretnék vele és nem akarok egy hét ismertség után egy majdnem vadidegenennel lefeküdni?


Nekem fontos az, hogy legyenek mély érzéseim iránta és szerelmes is legyek, mert úgy sokkal jobb. Akkor a nőnek kell megértőnek és kitartónak lennie, ha ő hamarabb vágyna már rá? Vagy egy ilyen férfi egy töketlen és mindenképpen nekem egyből rá kellene másznom amikor én még nem is tartok ott érzelmileg.


Meg olyan nővel kéne csinálnom, aki rámnyomul, de nekem nem is tetszik, de ha nem teszem akkor nem is vagyok férfi? Többször előfordult velem ilyen eset.


Például egyszer borozni hívott egy nő, majd miután én pár pohár és több óra beszélgetés után elköszöntem és hazamentem, másnap azt mondta rám, hogy egy gyerek vagyok és nem férfi. Nem értettem a dolgot, mert miért kéne azért mindenképpen rámásznom egy nőre mert férfi vagyok.


Vagy egyszer még főiskolás koromban egy albérletben laktam egy másik diáklánnyál. Nem is igazán tetszett, meg barátok sem voltunk. Egyik este meztelenül átjött a szobámba és bebújt mellém az ágyba. Én meg fogtam magam és elfordultam a másik oldalamra és ignoráltam. Másnap én voltam a töketlen.


febr. 24. 14:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen. A szex két ember döntése.

A visszautasított fél sokszor nem jól kezeli a helyzetet. Férfiak sem. Ne foglalkozz ezzel.

febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nőkkel kéne ismerkedni, akik hasonlóan működnek mint te. Szerintem nem vagy töketlen. Én se szeretek szaladni előre.
febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Nője válogatja. Én csak akkor folytatom az ismerkedést ha a szex első osztályú.
febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Persze, természetesen nem kell bárkivel szexelned, aki bepróbálkozik nálad és ettől nem leszel töketlen. Valószínűleg azért mondták ezt, mert rosszul esett nekik a visszautasítás és rosszul reagálták le, esetleg eddig valóban mindenki más kapott az alkalmon, de ezt ne vedd magadra. Hidd el, van olyan nő, aki értékelni fogja, hogy ilyen vagy.
febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Szer igazi f@széhes "nőkhöz" volt szerencséd. Hányingerek. Még más f@rkával se K*félném meg őket. Komolyan hányadék, hogy bemászik az ágyadba hívatlanul és mindegy, hogy meztelenül, vagy se. A borozós se különb sokkal, főleg, hogy automatikusnak vette, hogy lesz hancúrozás holott ő hívott el téged. Gázak nagyon, semmi tartás bennük.
febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

Persze, simán mondhatod, hogy te még várni szeretnél a szexel.

Csak mivel a nők nem ehhez vannak szokva a férfiaktól, valószínűleg ezt visszautasításnak fogják értelmezni.

febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen.
febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Persze, csak a nőknek ez fura lesz és nem mindenki tudja közülük kezelni a helyzetet.
febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak az olyan nőknek furcsa, akik ahhoz vannak szokva, hogy minél előbb szexnek kell lezajlania, vagy azt hiszik szex nélkül érzések nem alakulhatnak ki. Ha te ismerkedés elején megmondod, hogy komoly kapcsolatot akarsz és lassan akarsz haladni, de pl. történik csók, tapi egy ideig akkor én személy szerint nem hiszem, hogy hátrányt jelent az, hogy te nem akarsz rögtön ágyba bújni.
febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
Megmondom őszintén, nekem ez nagyon fura lenne. Mondjuk nem is kezdeményeznék 1 hét után szexet. De ha egy férfi elutasítaná a közeledésemet, én azt úgy venném, hogy ezt benéztem, a vonzalom egyoldalú, és teljes passzivitásba vonulnék. Nem keresném többet a pasit, de nem is utasítanám el, ha ő keresne engem.
febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!