Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már olyan eset veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan eset veled, hogy írtál a párodnak az egyik ismerősének és utána megbocsátott?

Figyelt kérdés

febr. 21. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A keresztanyjának írtam múltkor hogy nemsokára odaérünk hozzájuk, szerintem megbocsátotta. De mindjárt megkérdezem, nem maradt -e benne tüske.
febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit bocsátott meg? Mit írtál és kinek? Fogalmazz érthetően.
febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mesélt egy nőről, akit bántalmaztak és áldozat a nő, segíteni akart neki (voltak kalandjuk is), de a nő letiltotta.

A kapcsolatunkban részéről rendszeres az, hogy látta, de nem ír vissza, kiszámíthatatlan kommunikáció, mindenre berág, ha szólok neki (pl beszéljünk meg valamit). Nálam ez hetek óta mentális bántalmazásként csapódik le.

A nőt felajánlotta az instagram követésnek (nem követtem be és nem is kutakodtam), és leesett, hogy róla volt szó. Írtam neki üzenetet, mert azt hittem a nő is amiatt tiltotta le őt, mint ami engem idegesít a kapcsolatunkban, gondoltam megkérdezem tőle. Meg hogy megosztom az érzéseimet, hisz neki is nehéz lehetett, és az segít, ha másokkal meg lehet beszélni,főleg úgy, hogy anya sokáig engem is vert, így nagyjából tudom milyen lehet egy bántalmazás.

febr. 21. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Le se szar téged, nem fogja meghatni, hogy a másik nővel bratyiznál.
febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyannyira nem, hogy tegnap már azon akadt ki, hogy mit foglalkozok vele. Egyébként mikor a nő szólt neki, akkor kiakadt, kiosztott, mondta, hogy gondolkozzak el rajta.
febr. 21. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem egyszer megkörnyékezett egy házas ferfi.

A felesége erre bekövetett instagramon, szóltam róla a csávónak..

Mire a feleség elnézést kért tőlem, hogy miatta ne haragudjak a férjére. Esküszöm a mai napig nem értem ők mégis milyen viszonyban vannak egymással, vagy mi volt ez. 🤷🏽‍♀️

febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Húhh, én ennyire sose értem rá, hogy ilyen múltbéli piszlicsáré dolgokkal foglalkozzak. Az, hogy letiltotta vagy, hogy milyen kapcsolatban voltak a múltban ahhoz neked nincsen semmi közöd. Engem sem érdekel, hogy mit gondol a férjem exnője pl amikor szakított vele miután megismert engem. Gondolom a csajban a mai napig tüske, hogy a félrelépései ellenére olyan 10 év után a férjem lecserélte őt. Nagyon csúnya szakítás volt, a csaj tiltotta a férjemet. Hát ki a búbánatot érdekel, hogy haragszik e a férjemre? Engem rohadtul nem. Pedig a csaj meg az én családi hátterem is elég tré, lehet, hogy akár barátnők is lehetnénk egy màsik valóságban. Viszont annyira nem érdekel, hogy társalogni akarjak vele vagy bekövetni Instagramon. Igaza van a párodnak abban, hogy miért foglalkozol vele. Nyilván őt érte egy sérelem anno ami rosszul esett neki, de ennyi. Régen túllépett rajta és te pedig bolygatod a múltat. Semmi értelme. Akadj le a csajról és keress valami értelmesebb elfoglaltságot magadnak!
febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azonnal leakadtam, és pár percig járt a fejemben összesen. Közelmúltban történt vele, nekem egy kicsit megingott a bizalmam vele szemben, amikor azt mondta, hogy összejár exekkel szexelni egy-két havonta, meg hogy sokáig egyszerre több barátnője volt. Engem ezek kiakasztanak. Össze-vissza reagál a messenger üzenetekre, néha nem nézi meg stb, amit én nem tudok kezelni részéről, már kezdem elfogadni, hogy neki ezért kell a nőbe invesztálni, és néha azon gondolkodom, hogy le kéne tiltani és kilépni ebből a kapcsolatból, és arra gondoltam, hogy ő talán tudja, hogy kell kezelni ezt az embert, és vele is ezt csinálhatta.
febr. 22. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát de ezt a dolgot ne egy harmadik féllel beszéld meg, hanem a pároddal! Mi értelme bevonni egy olyan embert, akinek semmi köze a kapcsolatotokhoz? Szerintem csak kíváncsi vagy és tudni akarod, hogy mi történt köztük. Ha meg a párod csalfa és nem bízol benne, akkor hagyd el! De ennek semmi értelme, hogy kutakodsz a múltjában és felveszed a kapcsolatot az exnőkkel.
febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!