Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt tudnátok hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok hosszabb távon lenni egy olyan nővel aki azzal "motiválja" folyamatosan a párját, hogy soha ne elégedjen meg amije van ahol tart legyen ambíciózusabb, törekvőbb?

Figyelt kérdés
febr. 24. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mehetne a francba. Ha nem kellenék neki úgy ahogy létezem, amilyen vagyok és meghatározná, hogy szerinte miben merül ki a célravezető attitűd nem kellene még egy icipicit se. Majd én eldöntöm, hogy nekem hol a határ karrierizmus és normális munka hozzállása között. Az is az én dolgom, hogy nekem mennyi pénz elég, mit jelent nekem sikeresnek lenni és ha neki nem tetszik menjen a fenébe.
febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha két ilyen típusú ember van együtt, az nagyon motiváló. De ha csak egyikük ilyen, az nagyon sok konfliktust okozhat.

Én olyan típus vagyok, aki mindenben vágyik a fejlődésre, olyan társat kerestem, aki maga is ilyen. Nincs szüksége rá, hogy biztassam, mert alapjában véve is motivált.

febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit ér el azzal az ember, hogy célokat tűz ki maga elé és elfelejt élni mint egy egyszerű ember?

Oké, kell, hogy legyenek, ez vitathatatlan, de nem mindenki egyformán gondolkodik.

Valakit az adrenalint okozó sportok fontosak, valakinek a kertészkedés.

Ráadásul nem biztos, hogy amiben az egyik jó a másik is az.

Nem kéne másra ráerőltetni a saját viselkedését, gondolkodását.

febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rövidtávon sem.
febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Mutassa meg hogyan kell ezt csinálni.
febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as: egyetértek. Nagyon jól fogalmaztad meg. Mintha csak az az ember lenne sikeres, aki látható dolgokat csinál, meg ilyen olyan célokat elér, sokszor csak azért, hogy mutogatni tudja másoknak.


Tipikus jelenség, hogy sokan nem maguknak vesznek mindig jobb, újabb autót, hanem a szomszédoknak. Mert elvárás szintű téves vágyként lebeg előttük, hogy mutogatni tudják és nehogy lemaradjanak a szomszédok előtt.


Számomra egy faluban eldugva élő Juliska néni, aki felnevelt X gyereket, aki kijár a hátsó kertbe naponta gondozni a kiskertet, ugyanolyan értékes és érdekes ember tud lenni, mint aki halmozza a sikereket, amiket ilyen-olyan felületeken mutogat is. Sőt.

febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kösz 6, felpontoztalak.


Mondjuk az nem tetszik az egészben, hogy a párját erőltetné aki eddig megfelelt és, hogy az a "motiváló" duma, hogy soha ne elégedjen meg ÖNMAGÁVAL! Like WTH?


Eléggé baj, hogy valaki egész életében állandóan gürcöl, feldobja magát különböző célokkal és mégse elégedett, boldog!


Most ha én pl. sikeres orvos vagyok, mondjuk sebész és én nekem megfelel akkor miért legyek plasztikai sebész? A pénz, siker miatt, vagy, hogy mással versenyezzek? Akkor azok alapján nem érzem magam értékesnek, irigy vagyok.

Nem akarok az lenni. Kiegyensúlyozott és boldog akarok lenni.

Ha nekem belefér az, hogy hétvégenként inkább otthon ülök mint estélyeken veszek részt, mutogatom magam, a munkáról beszélek ott is, ismét versenyzek másokkal, egy normális beszélgetőtársat nem találok akkor mit érek el azzal, hogy elismert ember vagyok? Nincs időm magánéletre, hiába van párom. Tönkremegy az életem azért mert másoknak akarok megfelelni!


Nemhiába mondják, hogy nem minden a pénz, siker, magamutogatás. Nem minden arany ami fénylik. És aki ezt nem tudja azt nagyon sajnálom.


Persze akinek minden az legyen, de ne akarjon rászedni engem.

Még idegen nyelvek tanulására sem ha nekem untig elég az angol.


Ez az én életem.


Kérdező szakíts a pároddal ha erőszakoskodik, manipulál. Ha meg te vagy az a fél gomdolkodj el azon, hogy társat akarsz magad mellé, vagy robotot érzések és gondolatok nélkül...

febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es,6-os vagyok, kösz, én is felpontoztalak. Nagyon hasonló a gondolkodásunk és a boldog, kiegyensúlyozott életről alkotott elképzelésünk.


Ez persze nem azt jelenti, hogy én egy motiválatlan, lusta valaki lennék. Vannak céljaim, terveim, de sokkal egyszerűbbek és nem azonnal elérendőek és egyáltalán: elérhetőek. Pl vállalkozó is azért lettem csak a szakmámban másodállásban (informatika), hogy a főállású munkám mellett folyamatosan fejleszteni tudjam a tudásom az extra, megoldandó kihívások által (persze, ez is egyfajta cél), amiket aztán a főállásban kamatoztatni tudok. És hogy ez egy kis extra plusz pénzt is hoz a konyhára, az csak hab a tortán, de nem az maga a cél. Egész más dimenzió ez, sokkal szívesebben csinálom, kvázi hobbi jelleggel, mintha csak a pénz vezérelne.

febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mehetne vissza a jó édes anyjához rövid úton.
febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Volt ilyen pasim aki allandoan rugdosort hogy ne alkalmj melokbol eljek keressek jobban. Kafriert epitettem mellette es penzügyi vezeto lettem es tobbet kerestem aztán mint ő.

Akkor is kidobott🤣


Akkor én elengedtem azt hogy pasiknak bármiben is megfeleljek.

febr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!