Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan parod aki folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan parod aki folyamatosan fenyegetett a szakitassal, mindig ki akart rakni?

Figyelt kérdés

Most leptem ki egy ilyenbol es utolag latom mennyire gaz, foleg egy felnott embertol. En meg hulye voltam es hagytam magam megalazni csomoszor, borzasztoan szegyellem. A vegen mar nehany naponta fenyegetett a szakitassal, ha nem tetszett neki valami. Aztan vegre azt tudtam mondani hogy igen? Na akkor legyen is vege.

Persze azota megint hivogat. Szegyellem magam, hogy ezt ennyi ideig hagytam.. tulajdonkeppen nem is igazan van kerdesem, csak jol esett kiirni, meg erdekelne, hogy mas is futott e bele ilyenbe, meg miert kotodtem erzelmileg egy ilyenhez..


dec. 30. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, a végén ki is dobott. ágról ágra típus....
dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a kapcsolatok eleje az ilyen. A másik még hezitál ő még nem érzi azt amit én bizonytalan. Soha nem ertem miert nem lehet a közepebe csapni soha a lecsónak, és elszállni mint akik be vannak állva és megélni a szerelmet mégha csak fellángolas is vagy köd de izzani ezer fokon.

Merthát lassitsunk ez tul gyors meg nem tudja mit akar engem is elbizonytalanit hogy lehet nem is egymast keressuk akkor en is elkezdem rágni a körmöm esetleg mást keresni aki talán kompetensmeg akinek kellek is es igy rágjuk mindketten a kefét aztán ha végre kapcsolat is lesz már semmi durranás sincs benne összekínlódtuk azt hogy na végre járjunk. "Hurrá".


Hát talán ezért is becsülöm meg azokat akik képesek gyorsdöntésekre hatarozottan tudják mit akarnak kellek e vagx nem es akkor adjunk bele mindent vagy elballag mar az elején és nem zsibbasztjuk egymást. De ez a ritka. De nekem már ez értékesebb.. aki képes dönteni ha kell helyböl is. És nem bizonytalankodik össze vissza bepisilve hogy jaj mi legyen.

dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Én magam voltam ilyen sajnos, baromira szégyellem is.

Mielőtt összejöttem volna a párommal, csak rossz kapcsolataim voltak, bántottak is. Semmi önbizalmam nem volt, nagyon féltem, hogy megint sérülni fogok. Úgy éreztem, fegyvertelen, egészséges önbecsülés nélküli vicc vagyok, akinek nem érnek semmit a szavai. Minden vitát felnagyítva éltem meg, projektáltam a páromra a korábbi rossz tapasztalataimat, és védekezésnek dobtam be a szakítással való fenyegetést, mert láttam, hogy ez hat a páromra.

De felismertem magamban ezt, és idővel + sok önismereti munkával kiléptem ebből a valótlan és káros körforgásból. Már nem fenyegetem a páromat szakítással, sőt, semmivel sem, és nem is érzem már úgy, hogy védekeznem kell ellene, megértettem, hogy szeret és nem bánt.

dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Volt , a végén mondtam oké megyek . Amikor rájött tényleg elmegyek kikészült sírt stb.

Szerintem mások érzéseivel nem szabad játszani. A kimondott szavaknak súlya van. Viccből nem dobunk ki senkit sem…

dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 : mintha ezt én írtam volna :) Nekem is sok munkába telt, de rájöttem a dolgokra én is :)
dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Minden érv nélkül maradt veszekedés a számára azzal volt zárva, hogy kuss legyen mert ez az ő háza. Mikor meg a 3. ilyen alkalommal elmentem meg volt lepődve és várta, hogy majd visszamegyek. Mikor nem mentem akkor meg elkezdett pitizni. Én azt mondom mindenkinek ahol elhangzik ez érvként egy vitában azonnal menjen a saját érdekében.
dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!