Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés
szakítottunk a barátnőmmel, két hónap múlva újra össze jöttünk, nekem ez idő alatt volt szexuális kapcsolatom, szerintetek ez megcsalásnak számít? nagyon rosszul érzem magam miatta

febr. 24. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
nem
febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem szó szerint, de ha voltak érzéseid a barátnő iránt - voltak ugye - akkor az és főleg ha ő annak tekinti.

Hiába nem vagy te együtt a pároddal ha még mindig szeretitek egymást és egyikőtök/mindketten megcsalásnak érzékeli.

Ha fogalma sincs róla légy vele őszinte, lehet meglepődsz, mert neki is akadt más.

febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, de az már más kérdés, hogy tudod-e és ő tudja-e helyén kezelni vagy emiatt majd hibának érzi, hogy újra össze jöttetek.


Az nyilvánvaló, hogy te magad nem léptél túl rajta, ha újra kezdted vele és ő sem lépet túl rajtad. Ezért ugye okozhat gondot, ha ez kiderül annak ellenére, hogy nem csaltad meg.

febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Érzelmi téren való megcsalás ez. Kérdés, hogy egyáltalán volt-e értelme újrakezdeni a kapcsolatot, helyrehozható-e az érzelmi hűtlenséget nem nézve és, hogy egyáltalán szereted-e és nem inkább csak kötődsz hozzá ha képes voltál mással lefeküdni, vagy mit tudom én mit csinálni.
febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha kiderülne tudom hogy azonnal elhagyna és nagyon nagy fájdalmat okoznék, jobb lenne inkább nem elmondani neki?
febr. 24. 22:53
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem mondod el most később ki fog derülni úgyis. Lehet haver kotyogja ki akinek te kotyogtad ki részegen, lehet te mondod el részegen a párodnak, lehet akivel összeszűrted a levet infózik, mert találkoztok vele. Minden lehetséges tényleg.

De mégha nem is kerülne napfényre a bűntudat, az, hogy titkolod másképp fogja megölni a gyenge lábakon álló kapcsolatot.

Ha te szerelmes vagy szexelhetsz mással szakítás után ha úgy hiszed hogy majd túllépsz rajta, de az nagyon hülye ötlet. Lásd újra együtt vagytok.

Ha meg ő mással nem hemperget, nem is csókolózott, sírt, szenvedett, leitta magát inkább fog neki fájni, de milliószor jobban fájna ha kiderülne később valamikor.

Nem jó újrakezdés ha titokkal/hazugságokkal kezdődik soha!!!

febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már alapból ez a szakítás után osszejoves teljesen komolytalan. De biztos elnézi majd neked, abból, hogy vissza fogadott egyértelmű, hogy semmi onbecslese nincs.
febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Oszinte leszek:


Te egyaltalan nem szereted ha massal voltal. Ugyhogy szépen boritsd a bilit es szakitsatok veglegesen, orokre.

febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme kibekulni csak púp a háton
febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Technikailag nem megcsalás, hiszen szakítottatok, ergo nem voltatok már együtt.

Érzelmileg nyilván gondolhatja annak, mert "jaj, ilyen könnyen túlléptél rajtam" stb...

Én nőként mondom, ha tuti nem derül ki, akkor ne mondd el. Nálam is volt, hogy egy komoly kapcsolat után szexszel "vigasztalódtam", de ez nyilván baromira nem jelentett semmit, sőt, utána sokszor még ramatyabbul éreztem magam.

Szóval ha szerinted ennyire rosszul érintené a párodat, akkor zipzár a szájra és kész.

febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!