Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leghosszabb kapcsolatotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leghosszabb kapcsolatotok? Miért lett vége?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 10:01
1 2
 1/11 Timi: ) ***** válasza:
2 év,meg pár hónap,háááát azért lett vége,mert túl rossz fiú volt,én meg nem akartam,hogy később csak láthatásra menjek ha látni akarom ...
2010. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eddig 3,5 év, még tart.
2010. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

6év és azért lett vége mert s ok veszkedés anyagi gondok miatt felőrölt minket!

23L ő 29F

2010. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3év 8hónap

Majdnem 14éves voltam amikor összejöttünk, ő pedig majdnem 19

Szakításunkkor nem töltöttem be még a 18at és ő sem a 23at.

Azért lett vége mert kerestem az újat, mert még nem éltem ki magam.Ő volt nekem az első.

Ott hagytam egy másik fiúért, akivel 2hetet jártam.nagyon megbántam.Bárcsak visszacsinálhatnám.

Féléve hogy vége lett.:(

2010. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 hónap.. vagyis legyen 7.. utolsó hónapba nem is találkoztunk, szinte könyörögtem a lánynak hogy találkozzunk már, és beszéljük meg a dolgokat... semmi jel nem volt arra h bármi baja lenne a dolgokkal.. ezér kénytelen voltam neki megírni msn-en, hogy hagyjuk abba.. bármit mondtam neki, akár csak 5 percre had találkozzunk.. nem ér rá.. na ezt mondtam neki 2 hétig, meguntam.. és akkor mondtam be neten.. nem az én stílusom, de sehogyse akart találkozni.. és hát így vége lett.. pedig szép volt jó volt.. de hát megunt. nembaj.. azóta van most egy kapcsolatom most leszünk 3 hónaposak: ) szal happy van
2010. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5 év

mindeketten mást vártunk ettől a kapcsolattól,

én szerettem volna együtt élni Vele, hosszabb távra terveztem, mint ő. Neki kényelmes volt az, hogy ha kellettem, akkor találkoztunk, ha nem kellettem, akkor nem.

Ez 1 éve volt azóta sincs senki az életemben.


24L

2010. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6ev!4honapja lett vege, es csupan azert mert a 6ev alatt csak en fejlodtem, o nem, es ez zavart...tovabba atlatott rajtam, csunyan beszelt...es minden rossz dolog egy pohar csepp a tengerbe es egy darabka a szivembol!Szoval mar nem szerettem!6evig en szenvedtem, most meg o szenved...4honapja es meg fog nagyon remelem tobbet mint en:DMost ujra van valakim, es probalom megbeszelni a dolgokat vele, h nehogy ujra ugyanazt a butasagot elkovessuk, mint az elozo kapcsimba.
2010. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2,5 év de az expasim 3,5-re emléxik

azért lett vége, mert folyamatosan csalt, de az utolsóval össze is jött

azóta annyit tanultam belőle, hogy:

nem szabad vakon bízni

nem szabad magunkat feláldozni(maradjanak meg a barátaink, saját életünk, önbecsülésünk)

nem szabad mindent megadni a pasinak, harcolniuk kell értünk folyamatosan, mert különben megunnak, nem értékelnek

majdnem ebben az új kapcsolatomban is ez lett, mire észbe kaptam, hogy álljak ki magamért, ne legyek csicska, mert akkor kacsintgatnak kifelé a srácok!

2010. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3,5 év. Azért lett vége mert nem nőtt be a feje lágya és azt hiszi még a mai napig is hogy az élet csak a buliból meg piából áll..
2010. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27 év, és még tart :)
2010. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!