Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként nem lehetek motoros? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nem lehetek motoros? A férjem szerint túlzó álmaim vannak.

Figyelt kérdés
Legalább már egy éve jött egy kattanás, hogy motorozni szeretnék. A férjem szerint idióta vagyok. Egy nő nem motorozhat? Jövőre tervezek jogsit csinálni rá, de elég szarul esik, hogy ilyen véleménnyel van rólam a saját párom. 35 N
febr. 27. 09:32
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
95%
Mindenki maga választja a párját.
febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Először egy kis robogóval gyakorolj, ezzel sok mindent megtudsz tanulni, érezni.

AZtán meg majd látod hogy mi lenne neked jó.

febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
De.
febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Vannak motoros ismerősiem és bizony vannak köztük nők is.

febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
miert ne motorozhatnäl? csinälj jogsit, vedd meg az älom masinät es szeles utat...
febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze, benne van az alkotmányban, hogy tilos. 3 gyerek, aztán kuss...


Komolyan, oké hogy vannak ilyen férfiak, de minek megy hozzá valaki egy ekkora tulokhoz?

febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Van sok női motoros, szóval miért ne motorozhatnál.


Itt már csak az a kérdés, hogy a férjed azért mondja, hogy ne motorozz, mert ismer és meg tudja ítélni a képességeid, vagy azért mert rosszindulatú veled, esetleg netán félt.


Nem mindegy, mert így a kérdésre zsigerből, én is azt mondanám, hajrá, de belegondolva én is ismerek olyan nőt, akire azt mondom, hogy autót se vezessen max kecskét, pedig nem is a párom.

febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy irígy, vagy mi baja mondjuk neki a hobby abban merül ki hogy itthon fekszik és farmot épít meg szókeresőzik a telefonján.
febr. 27. 10:09
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bántja az ego-ját. de ezek után csakazért is lépd meg :D
febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Én is így érzem ezt.

Nagyon köszönöm a támogató hozzászólásokat

febr. 27. 10:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!