Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom meg hogy egy...

Honnan tudhatom meg hogy egy autó milyen környezetvédelmi osztályba tartozik? Olyan link kéne ahol nem az van h otto motoros meg mit tom én katalizátoros stb hanem tipus szerint?

Figyelt kérdés
A bajom az hogy nem tudok kiigazodni ezen a táblázaton amit lehet találni honnan tudjam hogy a kiszemelt autó éppen hova tartozik?pl:BMW e46 os milyen besorolásba tartozik?ha valaki le tudná írni hogy mi alapján lehet ezt a táblázatot kezelni úgy hogy egy hirdetést nézek ahol az van h évjárat meg motor meg benzines na de nincs oda írva hogy - az ENSZ-EGB 83.02/B. előírás (Euro-II.) szerinti jóváhagyási jellel ellátott - katalizátoros, szabályozott keverékképzésű - Otto-motoros, ami amúgy is kínai!

2012. ápr. 6. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te magad sem tudod igazán hogy mit akarsz. Az autókat motorjuk károsanyag kibocsátása szerint környezetvédelmi osztályokba sorolják és forgalombahelyezésnél nem mindegy hogy egy korszerűtlen, ipari-kéményt engednek az utcára, vagy egy modern, kis-károsanyag kibocsátású autót. Az E46-os BMW valószínűleg EURO3 vagy EURO4 normáknak felel meg.
2012. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de tudom.azt szeretném tudni hogy ha nézegetem az autókat hirdetés szerint akkor kitudjam számolni hova lehet sorolni.csak azt nem tudom hogy kell használni a táblázatot!
2012. ápr. 6. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A mobile.de-n rákeresen hasonló évjáratú ugyanolyna tipusú modellre, ott meg van adva a környezetvédelmi besorolás is.


Esetleg itt meg tudod nézni:

[link]

( ha jól láttam EURO III-as ).

2012. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm, nekem is nagy segítség volt.

Üdv: Karesz

2014. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!