Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta együtt voltunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta együtt voltunk a feleségemmel, elhidegültünk egymástól. Eljutottunk oda, hogy évekig nem volt szex közöttünk. Egy fiatal srác újra tűzbe hozta, és megpróbálták együtt. Most újra szeretné kezdeni velem, sok kedvem nincs hozzá. Van így értelme?

Figyelt kérdés
Elég hosszú időt töltöttünk el szexmentesen, vagy nagyon minimális erotikával. Végigjártunk sok dolgot, kerestük a miértet. Azután beletörődött a feleségem, és lassan én is. Időközben egy fiatal férfibe beleszeretett, és megpróbálták együtt. Mivel mi csak úgy voltunk mintha testvérek lennénk, elengedtem hagy legyen boldog. Most újra szeretné kezdeni. Pont úgy vagyok, hogy én most készültem fel arra, hogy akarjak is randizni, ismerkedni, szexelni. Sajnos hosszabb volt nekem a talpra állás, a szexmentesen töltött évek levitték a tesztoszteron szintet, ami a libidót tette tönkre. Most jól vagyok, de a feleségemmel a sok elutasítás miatt nincs semmi kedvem szeretkezni ha akarna sem. Családként nagyon jól működtünk az erotikát kivéve. Részemről elmúlt a ragaszkodás az irányába, viszont erősködött, hogy így 50 körül már nem szabad felrúgni semmit. Barátok egy része azt mondja, hogy nyugodtan kezdjek új életet, a másik része meg azt, hogy nem jobb nyugalomban élni, amúgy is alig van 15 év a nyugdíjig. A bizonytalanabb de érdekesebb élet felé hajlok, de van bennem bizonytalanság. Mi lenne a jó?

febr. 27. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Én új életet kezdenék. Elsősorban azért, mert semmi kedved már hozzá. Nekem se lenne.

Amúgy nem tudom, a feleséged miért mondja, hogy nem szabad felrúgni semmit, ő rúgta fel a házasságotokat. Jó, értem, amúgy is tartalmatlan volt már.

Még van esélyetek egy boldog életre. Ez az egy életed van, szerintem ne a nyugdíjat várd, hanem élj.

febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

A feleséged csak nem akar egyedül maradni azért próbàlkozik ismét nálad.


De ha a fiatal srác még lenne lese szarna. Sőt ha lesz később más megint lecserél rá.

febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Tudod mikor kezdeném vele újra... Soha napján.
febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy van értelme, te is tudod.
febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én hagynám ezt a nőt. Sértené is az egomat hogy nem voltam neki elég mint férfi.
febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért mennél vissza, ha már nem vonzódsz hozzá? Alapvetően azt az elvet vallom, hogy egy idő után nagy valószínűséggel elmúlik a szerelem a házasságokban, de attól a szeretet ott maradhat - tisztelet a kivételnek, vannak idősek, akik ugyanúgy néznek a társukra még 50 év után is. Ez egy normális folyamat, lehet ettől szépen egymás mellett élni. Azonban ti már átléptetek egy szintet, elengedtétek egymást, és megpróbáltátok külön utakon folytatni. Csak azért, hogy ne legyetek egyedül, felesleges újból összejönni. Arról nem is beszélve, ahogy te magad is mondod, elmúlt a ragaszkodásod.

És ne gyere a korral! Úgy mondod, mintha fene öreg lennél, közben meg nem is! Édesanyám 60 évesen jött össze a 68 éves párjával. A párja is ezt az elvet vallotta, hogy benne van egy rossz kapcsolatban, de már hova kezdjen új életet. Megismerte anyukámat, és szerelembe esett. Azóta boldogan élnek kettesben, és egyikük sem gondolta, hogy ilyen szerelmesek lehetnek még az életben.

Igen, lehet, hogy nehezebb párt keresni neked, mint egy 20 évesnek, akiknek több lehetőségük van. Azonban nem szabad beleszokni a rosszba, és feladni próbálkozás nélkül. Tessék eljárni színházba, leszólítani kávézókban egyedül üldögélő hölgyeket, és hidd el, összejön!

febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez vegetalasnak es megalazasnak hat, igy leirva. Igy is le lehet elni egy eletet, de eleg hitvany erzes lesz.
febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan...És mikor elment a fiatal pasival, akkor hol volt ez a bölcs gondolkodása?

Nem jött neki vele össze, hát valami nagyon jól hangzóval vissza kell kecsegtetnie magát hozzád.

Aztán a nagy szürkeségben majd mikor jön egy új fellángolása, szerelem, akkor is meglesz ez a bölcsessége?

Másegyébként azt mondanám, hogy valóban kétszer is meg kell gondolni ebben a korban. Mert igen kétesélyes. De olyannal aki így viselkedik, sok gondolkodnivaló nincs. Örülj neki, hogy végre helyre jöttél, ne add meg magadnak az esélyt, hogy az egészet talán kezdheted majd újra előlről.

febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Neked kellene pedig ezt tudni.

Szereted őt? Kell az életedbe még az asszony akinek volt egy pasija? Megbocsàjtottad? Idegen nővel úgy érzed működne a cerka? Mi van ha nem műkszik? Asszony főz, mos, takarít legalább mi? :)

febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy mint feleségemet, gyerekeim anyját valahol szeretem. Úgy mint nőt, mint szeretőt már jó ideje nem. De ez a folyamatos elutasításkor alakult már így. A megaláztatás érzése az, hogy mással meg igen, szexel. A gyerekek nagyok, nem is örültek anyjuk döntésének amikor elköltözött.
febr. 28. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!