Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a mondat? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a mondat? Van még értelme küzdeni ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Vannak megoldatlan problémáink, régóta. Egy veszekedés alkalmával a párom azt mondta, hogy “én ott tartok jelenleg, hogy csak azért nem szakítottam még, mert nem hozok elhamarkodott döntéseket”.

Ez mit üzen számodra? Még próbálja menteni, vagy érzelmileg már nincs velem, csak még nem gyűjtött bátorságot a szakításhoz?



Ő a férfi, én a nő


jan. 24. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez a hajó rég elment.
jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nincs értelme.
jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugy akar szakitani hogy benne maradjon a mi lett volna ha nem szakit kerdese.

Hanem ha szakit véglegesen fog ha-k nélkul.

jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem szeret veled lenni, de még marad, mert nem talált jobbat.
jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor éppen baja volt veled, de nem akart szakítani.
jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak megoldatlan problémáink, régóta."

Megoldhatatlan problémák?

Nem veszekedni és küzdeni kéne, hanem ha lehet, együtt megoldani ezeket a problémákat.

jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!