Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan hogy megbántátok, hogy nemet mondtatok egy lánynak, aki járni akart veletek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy egy későbbi találkozás során lejött hogy ejha de jófej, vagy ha a külső miatt nem akartatok vele járni mégis megtetszett, vagy esteleg korábban szerettétek de kiszerettetek belőle és nem akartatok újabb fájdalmat, vagy csak simán később beleszerettetek stb...
2010. okt. 25. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
soha
2010. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
járással nem, viszont szexszel igen... de hát mit tehettem volna? párkapcsolatban voltam...
2010. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem volt ilyen....
2010. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2010. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak olyan hogy én egy csajra hajtottam , és csak ő járt a fejemben . Mellette meg jött egy másik aki "rámhajtott" és én meg semmibe vettem . Így utólag belegondolva sokkal jobban hozzám illett volna .
2010. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Ő lehetett volna az első, de aztán nem lett.
2010. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, VOLT. tehát már azóta nem bánom, mert találtam Nála sokkal jobbat, de anno pár évig igen. megismertem, megvolt a közös vonzalom, de Én egyéb személyes okok miatt nem tartottam Magam alkalmasnak a dologra, így nemet mondtam. egyértelműen szeretett volna többet is Tőlem, de inkább nem erőltettem a dolgokat. egy alkalommal a barátnője beszélgetett Velem és rákérdezett, hogy nem akarok-e valami komolyat. letagadtam a dolgot és inkább nemet mondtam. egy kicsit még most is sajnálom, de azóta összefutottam párszor a lánnyal, teljesen megváltozott, így már nem is érdekel.
2010. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt... sajnos :(
2010. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én így nem jártam, de úgy igen, hogy kb. egy évig nem volt a lánynak kapcsolata meg nekem sem, aztán pár év múlva kiderült, hogy több is lehetett volna barátságnál. Én is bejöttem neki és ő is nekem, csak erre kicsit későn jöttünk rá:-)
2010. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azért jöhetnek még!:P
2010. okt. 25. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!