Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtok ellenállni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok ellenállni, hogyan tudtok nemet mondani?

Figyelt kérdés

FÉl éve még nem kérdeztem volna ilyet... VOlt tartásom, akaraterőm.

De jött ez a férfi, először szépen, kedvesen, romantikusan, levett a lábamról...Aztán hónapok alatt fokozatosan előbújt belőle az, akiről sajnos már tudom,h önző, csak az számít, ami neki jó.

Nem, már nem vagyunk együtt.Szakítottam, mert csak a kapcsolatunk jó részét akarta a felelősséget nem.

De azóta is tartjuk a kapcsolatot. Keresett, hívogatott, nem hagyott...Nekem meg hiányzott, kicsit megszerettem, beadtam a derekam.

AZóta is, ha neki van rám szüksége mindig keres, ott is vagyok.

Próbál ő is nekem segíteni, de csak akkor,ha neki alkalmas a pillanat,vagy nem terhes a dolog...

De érzelmileg nem támaszom:(

Sőt, kikészülök, mert én már kötődöm.


HOGYAN tudnék elszakadni, ha bizonyos okokból találkoznunk viszont időnként muszáj? :S

Hogyan álljak ellent,ha a lelkem arra vágyik,h az a kedves fiú,akit az elején megismertem, megöleljen?


2011. okt. 12. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Félsz tőle?Mondj neki NEM-et és kész,ennyi.ENNYI!
2011. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Oké, persze..

De nem tudom,h veled volt-e már olyan,h a szád nemet mond, de a tested minden porcikája igent, a lelked meg szinte üvölti,h IGEEEEEEEEEEEEN!

Mindenre... Találkozás, beszélgetés, ha megfogja a kezem, ha szexuálisan közeledik... :(


Nekem ez az első ilyen élményem és mégg nem tudom kezelni:(

2011. okt. 12. 10:26
 3/16 A kérdező kommentje:
-g
2011. okt. 12. 10:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra hogy milyen az igazi énje..én is voltam hasonló helyzetben. volt az életemben egy pasi, soha nem találkoztam még ilyen kedves emberrel, mindent megtett értem, stb.aztán eltelt két hónap és teljesen kifordult önmagából. elég durva volt...én kidobtam. próbálta volna visszakönyörögni magát de nem érdekelt.
2011. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Töröld ki a számát és ne beszélj vele többet.

Tedd ki teljesen az életedből. Máshogy nem fog menni.

2011. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam 4 éve.Azóta ez megy köztünk.Se veled se nélküled.Van ilyen hogy nem tudsz nemet mondani.Én tudom,számtalanszor volt olyan hogy legszívesebben egy pofon kiséretével mondtam volna nemet,de nem tudtam.Ez a szerelem,csak felőlem.Mondjuk néha elgondolkodom hogy ő miért nem akar mást?4 év alatt találhatott volna!
2011. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismerem, és kiderül, hogy az ellentéte annak a képzeletbeli ideálnak, amibe beleszerettem, nem csak ellenállok, megundorodom.
2011. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az a baj,h nem ennyire egyértelmű...

Nem rossz ember és most nem mentségeket keresek-..Próbál ő törődni velem, de,ha nem szeretsz vkit, tudatosan nem tudod azokat a dolgokat produkálni.

Ha nem vagy szerelmes, nem gondolsz sokat a másikra,nem fog eszedbe jutni,h fel kéne hívni monddjuk...


Vagy pl egy szerelmes ember meglát egy kis hülyeséget a boltban, eszébe jut róla , megveszi ajándékba...De,ha nem szeret, nem fogok eszébe jutni stb...

Kis hülye példák, de erről van szó...

Neki nem fontos,h válaszoljon egy üzenetemre, viszont,ha kell neki vmi azonnal megtalál...:(

2011. okt. 12. 10:37
 9/16 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint a legjobb barátnőm...csakhogy őt egy házas ember hülyített meg ennyire...ha idegbeteg akarsz lenni meg éjjel nappal bőgni akkor csináld nyugodtan tovább...
2011. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, és ilyesmire egy jobb haverért is képes lennék.
2011. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!