Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pappd87 kérdése:

Ha szeretem a feleségem, miért vonzódom erősen egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés

Feleségemmel már több,mint 10 éve vagyunk együtt,7 éve házasodtunk össze. Sok hullámvölgy volt az életünkben,de mindig kitartottunk.A 2023-as év viszont mélypont volt az életünkben,nagyon megsokasodtak a veszekedések,amik egyre durvább szóváltásokba csaptak át.

Januárban kezdett kialakulni bennem egy érzés az egyik kolleganőm iránt.Vonzalomként tudnám legjobban leírni.De ez nem testi vonzalom elsősorban(nyilván azért az is van benne,különben nem lenne probléma).Nagyon szeretek vele beszélgetni,nagyon hasonlítunk.Reménykedtem abban,hogy elmúlik 1 hónap múlva ez az érzés,de még most is sokat jár a fejemben,nem tudom parancsra csakúgy kitörölni.

Munka miatt napi szinten találkozunk.

Mindemellett szeretem a feleségem és 2 kicsi gyermekünket,nem akarom őket elhagyni.Feleségemnek elmondtam,aki teljesen összetört.Most igyekszünk otthon a házasságunkat rendbehozni.De sajnos ez az érzés még mindig nem múlik,nem lett könnyebb a harmadik fél iránt.

Szerintetek mi lehet ez a fellángolás,érzelem? Ez el tud, el fog múlni idővel?Nagyon szenvedek emiatt.

Akinek volt már ilyen,kérem írja le a tapasztalatait!



febr. 28. 12:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
96%

#52 vagyok.


Már levezettem, hogy miért nem szalmalángról/fellángolásról (crush) van szó. Most megint írjam le csak másképp?


Nem tudom hogyan magyarázzam el neked ha nem vagy befogadó fél.



Egyszerűen a fellángolás nem abból alakul ki, hogy valaki megértő veled szemben, hasonló cipőben jár, mint te.

A kiindulópont a külső, a testi vágy más iránt. Amiatt kezd el érdekelni, beszélgetsz vele. Nem azért, hogy jó beszélgetőtárs. Te rá se néztél, régi kolléganő, azért kezdtél el neki panaszkodni, mert otthon nem mertél, vagy hiábavaló volt.

A sok rinya vele vezetett oda, hogy most annyira "oda vagy érte" nem az, hogy qrva jó nő véleményed szerint. Emiatt nem lehet szó fellángolásról.



A tudatalattid játszik veled egy hülye játékot és ha nem fejezed be át fog alakulni mániákus hozzáállásra, obszeszív állapot lesz belőle aztán lehúzhatod a WC-t.



Úgyhogy ne rajta filózz, milyen jó, hogy "hasonlóak vagytok" mert nem vagytok azok, csak egy életszituáció.


Ha nem mondasz fel minél előbb és rajta nyekeregsz meg fogod szívni piszkosul.


Pszichomókus, párterápia.

Ha nem mentek, húzod az időt annál inkább belé fogsz bolondulni egy HAMIS-HAMIS ÉRZÉSBE és lőttek a családnak!

márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

"55-ös: Azért amit belinkeltél nem ugyanaz a történet,ezért részemről szóra sem érdemes."

Igen, másabb a sztori, de abban ugyanaz, hogy másra viszket a faszotok. A körítés teljesen mindegy.

márc. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Először is,a feleségednek nem kellett volna megmondani hogy más felé mit érzel.Talán ez még rosszabbul érintette mint ha egyszeri félrelépést ismersz be.Az hogy próbáljátok helyrehozni a dolgokat,a feleségedben valószínű folyamatosan ott van,hogy mi van ha szex közben is arra gondolsz aki iránt érzel valamit.Így hogy te sem tudod mi ez az érzés,nehéz megmondani hogy milyen hamar múlik el,vagy nem,mert így hogy egy helyen dolgoztok,látod naponta,sokat beszélgettek,egyhamar ne várd hogy elmúlik.Lehet még erősebb lesz,aztán egyenes út a fizikai megcsalásig.Ha azt szeretnéd hogy elmúljon,és nem váltasz munkahelyet,akkor korlátozni kellene csak köszönés,és csak a munka miatti beszélgetésre a dolgot.
márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


Így szerettem bele kollégàmba 3 éve. 1 éve felmondtam és nem is láttam, de még mindig nem felejtettem el.

márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!