Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.t.0212 kérdése:

Ha valakit le korlátozok messengerben akkor az a személy tud nekem írni?

Figyelt kérdés
A párom telefonjában le korlátoztam egy lányt aki folyamat írogat neki stb. A párom nem tud róla és szeretném ha nem is tudna. Így hogy ezt a lányt le korlátoztam a lány tud neki írni? És ha igen akkor az meg jelenik a Messenger chateknél? Pl úgy dönt hogy ma ír neki a lány, akkor ahogy belép a párom a messengerbe ott lesz elől és látja hogy irt neki? Vagy csak akkor látja a párom ha rákeres a nevére?

márc. 8. 05:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

“ A párom telefonjában le korlátoztam egy lányt aki folyamat írogat neki stb. A párom nem tud róla és szeretném ha nem is tudna.”


Súlyos személyiségi jogi kérdés.

A párod megéri a pénzét, de te meg a másik fele vagy.


Hogy képzeled, hogy nem érik el egymást, ha akarják?

A párod akarja, mert nem tiltotta le.

Ki fog derülni, te meg repülsz.

Hacsak nem te rúgod ki.

márc. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Én nem aláznám saját magam ilyen aljas akciókkal.

Kirúgnám.

márc. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Mekkora idióta vagy😁

Ha írni akar valakinek, megteszi. Ha megakar csalni, megteszi. Neked az jó, ha csak azért nem ír neki, mert te nem engeded? Ez nem az ő döntése...

Amúgy igen, látni fogja. Amint írni akar a lánynak, megjelenik hogy ez a felhsdználó messengeren nem elérhető. A lány is ugyanezt látja majd. Aztán megkerrsi más módon és rákérdez, hogy miért van tiltva. Akkor meg neked lapát...

márc. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez ki fog derülni hamar. Ezzel így nem érsz el semmit. Miért nem beszéled meg a pároddal, hogy téged ez bánt??
márc. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel most mit oldottál meg? Így már nem létezik a csaj és a pasinak soha többet nem fog eszébe jutni?

Ha nem megy a dolog kettőtök között és nem tudtok értelmes felnőttként bánni egymással, akkor mi értelme a kapcsolatnak?

márc. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor be kell mennie at adatvedelem korlatozott csetekbe es ott tudja elolvasni ha ir a csaj.

En inkabb elrejtettem olyanokat akiket nem akarok látni

márc. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha blokkoltad, akkor amint megnyitja a chatet a párod, azonnal látni fogja, hogy le van tiltva a lány. Gondolom nem hülye és azonnal tudni fogja, hogy te voltál.
márc. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
A párod ezért akár fel is jelenthet. Ha nem is teszi meg, de a másik csajnak fogja elpanaszolni a dolgot. Ezzel csak még jobban összehozod őket, miközben magad alatt jól kivágtad a fát.
márc. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Amikor kapcsolatban vagyok nem foglalkozom mással. Ugyanakkor már kidobtam nőt azért mert a telefonomban kutatott. Ha nincs bizalom akkor semmi értelme a kapcsolatnak.
márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy ez a lány lekopik. Szerinted nem lesz 100 másik helyette? Folyton készenlétben állhatsz, de ettől még ha a másik meg akar csalni, akkor meg fog. Ha el akar hagyni, akkor meg elfog. Csak saját magad tudod kontrollálni senki mást.
márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!