Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért mondják, hogy ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mondják, hogy ők nem pénzéhesek mikor ma is láttam olyan válaszokat más kérdés alatt, hogy a nő annak szül gyereket aki fent tudja tartani a csalàdot ès nem annak aki tetszik neki vagy akivel jó a szex?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy a pénz alapján választotok párt és döntitek el, hogy kinek szültök.


Miért kell ezt letagadni?

Miért nem vállaljátok fel, hogy igen mi érdekből választunk párt?



Ez alapján döntik el a nők, hogy kinek szülnek, de ugyanakkor meg azt szajkózzák, hogy ők nem pénzéhesek és végképp nem érdekek. Dehogynem!!!


Az előnyöket akarja, de felválalni már nem akarja, hogy ez a legfontosabb szempont neki.


Miért nem vállalják ezt fel a nők?

Miért nem játszanak nyilt lapokkal?


Tisztelet a kevés kivételnek!✌️


márc. 8. 15:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
89%
Én nem a pénz alapján választok. Párom nincs anyagilag elengedve. Viszont gyereket sose akarok.
márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pénz alapján választottam. Nincs ingatlana, autója se.

Szóval ő biztos lehet benne hogy önmagáért szeretem!

márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem pénzéhség, hanem alap dolog. Te akarnál gyereket a nagy büdös semmibe? Hogy az legyen napi szinten a probléma, hogy te maradsz éhes azért cserébe, hogy neki legyen kaja? Tudod mennyibe kerül egy darab gyerek felnevelése?

A pénzéhség ott kezdődik, hogy te nem vagy hajlandó olcsó ruhákat venni, neked a designer kell, ne járjon Opellal a csávó, hanem új Audival, háromhavonta vigyen wellnessezni és állja is lehetőleg és társai.

Van egy alap szint, amit meg kell ugorni, sajnálom, ha ez valakinek nehezére esik, de a nyomort senki nem fogja önként vállalni.

márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
97%
Hát ne haragudj, de azzal nem vállalok gyereket, aki saját magát is képtelen eltartani, nemhogy a családjàt. A pénz nem minden, de nem is elhanyagolható tényező egy házasságban. Van olyan, hogy egyszer fent, egyszer lent, de ha az illető férfi megelégszik a havi 120 ezres fizetéssel és nem látom azt, hogy igyekezne - nem képezi magát, nem vállal túlórát vagy másodállást - akkor azzal nincsen sok jövője a nőnek. Ugyanis akkor a nő fog meggebedni - a nő dolgozza szét az agyát, a nő mos-főz-takarít, látja el a gyereket, apuka meg addig tök jól elvan a 120 ezres fizujával napi nyolc órában, aztán haza megy vakarni a pélót. Hülye nem vagyok és normális épeszű nő sem vállalkozik erre önként.
márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
27%
Az evolúciót nem lehet átírni. Az ösztön és ami belénk van kódolva, lehetünk bármilyen fejlettek, tudatosak az akkor is ott van és mozgatja a világot=minket. A nők nem a pénzre vágynak alapvetően, hanem amikor még ősemberek voltunk olyan férfit választottunk, aki erős, nagy, sportos, bátor, stb., aki hogy ha jöttek a másik törzs tagjai meg tudott engem és a közös gyerekünket védeni, hozott haza mamut húst, hogy ne halljunk éhen és vigyázott ránk, óvott minket hidegtől, széltől, stb, ugyan is egy nő egy gyerekkel akkoriban nem élt volna túl sokáig (órákig) egyedül. Mivel ma már nincs se mamut, se másik ellenséges törzs, se semmi így az előbb említett dolgokat felváltották a nagy lakás, kocsi, pénz - státuszszimbólumok. Ma a biztonságot a pénz jelenti, ha van pénz, akkor eltudod tartani a nőd és a közös gyereket, tudod ruháztatni, nem fog az utcán élni, stb. Nyilván sok az aranyásó r@banc, de azt vésd az eszedbe, hogy minden nő, szinte kivétel nélkül a biztonságot keresi a normális nők az érzelmi biztonságot és némi anyagit is, a golddiggerek meg csak a lóvét.
márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok, a gyerekvállalás az egy nagyon kiszolgáltatott helyzet a nők számára, még ma is, így azért némileg sajnos el kell várjuk hogy a párunk, férjünk tudjon rólunk anyagilag is gondoskodni amíg mi a gyereket nevelgetjük. Én is tudom hogy nehéz és nem feltétlenül erről szól sajnos most perpillanat a világ, de szerintem aki valóban férfi az mindent megfog tenni azért, hogy a "trónörökös" és az anyja ne szenvedjen hiányt semmibe, vagy legalábbis a legkevésbé és ehhez nem kell milliomosnak lenni, csak felelősségtudónak, agilisnek és kitartónak.
márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Öcsi, nem alap az, hogy a gyerekedet eltartod? Nem pedig a segélyért meg pótlékért remegsz minden hónapban?


Egy férfinak is úgy kéne hozzáállnia a párkapcsolathoz, és a gyerekvállaláshoz, hogy elég pénzt szerez ahhoz, hogy eltartsa a családját, amíg kicsi a gyerek.


Ez nem pénzéhség, ez az, hogy ne én, random adófizető fizessem a te gyerekedet, hanem te.

márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
91%
Nohát, a nők akkor szeretnek szülni, ha a gyerekük nem fog nélkülözni. Szenzációs felfedezése a mai napnak.
márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

#6 Pontosan, mivel régen a ragadozók meg a többi ember jelentette a halált, manapság pedig a pénztelenség egyenlő a halállal.

Fizetni kell az életben maradásért, ha nem tűnne fel esetleg valakinek. Nincs ingyen a tető a fejed felett, se az étel, se a víz, se a ruhák, se egyéb alap dolgok, amiket csak azért fizetsz, hogy egyáltalán képes legyél dolgozni, hogy ezeket tudd fizetni. Na most ha te csak annyit keresel, amennyivel ezt épphogy meg tudod valósítani és a nőd sem vezérigazgató, azaz ketten együtt is csak annyit kerestek, amennyivel magatokat életben tartjátok, abba a párosba NEM fér bele egy harmadik személy, mert onnantól kezdve ~10-12 évig minimum azzal kell számolni, hogy az egyikőtöknek fixen kevesebb lesz a bevétele, az első pár évben mert ugye otthon van a nő, utána meg jön a folyamatos táppénzes időszak, mikor állandóan beteg a gyerek és ha fel is veszik az anyát valami helyre, ahonnan nem rúgják ki emiatt, akkor is sokat lesz otthon, és akkor a csökkenő bevétel mellett viszont a kiadások nőnek ugye a gyerek miatt. Ráadásul ha te is egy alacsony keresetű, képzetlen ember vagy, akkor téged is bármelyik pillanatban elbocsáthatnak mindenféle indok nélkül, aztán kapkodhatsz, hogy találj új melót, miközben veled együtt 600 ugyanolyan képzetlen ember jelentkezik ugyanazokra a pozíciókra, mint te, pláne, ha esetleg albérletben éltek vagy akár hiteletek van a házra, nem lesz túl nyugodt az életetek.


Én nem tudom, milyen álomvilágban élnek itt egyesek, ahol csak a szeretet mindent megold, meg minden, de kicsit nyissátok ki a szemeiteket, mik folynak a már meglévő családokban, akik bevállalták az egészet a nagy semmire. Ha meg nem akartok fejlődni, nincs baj, csak keressetek olyan nőt, aki nem akar semmit az életben, se gyereket, se szórakozást, gondolom ha nektek jó a vegetálás, akkor van ilyen nőben is.

márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy pénzéhes dög vagyok. Szóba se állok olyannal, aki annyit tud tenni a családalapításba, hogy gumi nélkül belém élvez.



Most jobb?

márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!