Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kiábrándult már sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiábrándult már sok húszonéves fiú kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

sok olyat ismerek, aki nem akar kapcsolatot, maximum összejön hébe-hóba pár csajjal, aztán vagy lesz belőle egyéjszakás, vagy nem (bár, ahogy mesélik, ez azért nem olyan gyakori)

miért jó ez nekik?


2010. okt. 25. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy már jó sokszor dobták őket és már feladták :D
2010. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kínálat miatt is lehet ez.Hát a fiatal lányoknak nagyok az elvárásaik:legyen a fiú helyes okos de még gazdag is és azért korban se legyen sokkal több.Persze hogy élvezzék az életet egyszer egyszer beengednek a lábuk közé valakit(jobb híjján ennyi marad ezekek a fiúknak) de a nagybetűs kapcsolattól azt várják gyakran hiába hogy a fiú sokmindent le tudjon rakni az asztalra.Ha már eljárt felettük az idő akkor bárki jó lenne de akkor meg az említett húszonéves fiúkat sem érdeklik
2010. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

persze, nyilván vannak elvárások, azért szerencsére a többség nem jön ösze valakivel, csak azért hogy legyen valaki, aki nem is felel meg neki, azért mindenki igyekszik olyan embert találni, aki külsőleg-belsőleg hasonló szinten van (csúnyán fogalmazva), de ez szerintem mindig is így lehetett

az agyagisa lányok gázok :S

2010. okt. 25. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:

A anyagiasság önmagában még nem lenne gáz(ha apa lennék én se szívesen látnám együtt a lányomat egy segélyezettel),hanem a hisztérikus anyagiasság.Egy mai magyar fiataltól ne várják el azt hogy annyi tejbeaprítani valója legyen mint egy megőszült nagymenő öltönyösnek.

Az én ismerettségi körömben volt egy srác aki mindig azzal menőzött hogy az apja mennyire ízé hogy kiment Japánba zongorát oktatni csak a több pénz miatt.Mire én közöltem vele:"Öreg ha apucikád nem utalgatná a milliós tételeket haza(tényleg olyan helyen oktat ahol ennyire megéri)akkor tizedannyi csajod nem lett volna mint így."

2010. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ebben a korban kétfajta lány van:

1) Anyagias ribi, akinek csak a pénz kell. A pasi meg csak a pénz velejárója, akivel jobb esetben még talán villogni is lehet.

2) Karrierista munkamániás ribi, aki semmi másról nem tud beszélni, csak az eredményeiről. Nuku humorérzék, nuku spontanitás, nuku szabadidő jellemző erre a fajtára.


Ja és most majd biztos jön pár huszonéves pitsa picsogni ide, hogy jajj én nem vagyok ilyen, és ne általánosíts (ezen utóbbiak egyébként a 2.es kategóriába tartoznak), de ez lefedi a csajok 99%-át, úgyhogy helyénvaló az általánosítás, mégha nem is tökéletes.

23/F

2010. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

biztos van ababn valami, hogy a lányoknak is közük van ehhez, ezt én sem tagadnám le.

mondjuk én még csak 20 vagyok, de pont nem tenném magam egyik kategóriába sem :D nem várom el, hogy mindig a fiu fizessen, meg azt sem, hogy puccos helyekre menjünk, bár sajnos aza tapasztalatom, hogy olyat szinte mindig találnék, akitől ezt meg kapom, de olyat akitől igazi figyelmet, szeretetet...lassan azt hiszem lehetetlen :(

2010. okt. 25. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kvázi azért nem keresek komoly kapcsolatot, mert a volt barátnöm egy pénzéhes kurv@ volt, elvakított, majd az elsö szembejövö öregemberrel összejött. Az ok teljesen érthetö, Nekem 20 évesen nem volt se házam, se kocsim, se havi rá kidobható feles 150ezrem.

Ezért valamilyen szinten általánosítok is és azt érzem, csak így lehet megfelelni.

Másrészt, nézz végig az utcán vagy egy szórakozóhelyen és megérted.


21/F

2010. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat várnak el. Legyünk tökéletesek, izmosak még akkor is, ha egyszerűen alkatunknál fogva nehéz, vigyük el mindenhova, DE cserébe ne várjunk el semmit.
2010. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 19:38


Ja és akikkel ismerkedek, túl komolynak tartanak, mert nem a buliról és a piáról szól az életem.

Dolgozok, építek egy saját vállalkozást és tanulok is mellette. Autóm nem nagy pukkanás, egy opel omega ami 8 éves. Lehetek bármennyire normális és intelligens, az a leg undorítóbb az egészben, hogy nem számít.

2010. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, aki írni akar még, ne fogja vissza magát, érdekes dolgokat írtok :)


amúgy az a furcsa ebben nekem, hogy alig ismerek olyan lányt, akit leírtok, legalábbis az én baráti/haveri köröm nem ilyen (mondjuk mégcsak egyetemisták vgyunk), és csinosak meg minden, csak nem azok a "tűsarkút hordok olyan nadrággal, ami igazából csak egy harisnya" típusúak


nem lehet, hogy azért találjátok meg az ilyen pénzéhes lányokat, mert csak azokkal foglalkoztok, akik nagyon durván cicamicák?

2010. okt. 25. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!