Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meglehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meglehet valakit arról ítélni, hogy hány barátja/barátnője volt, és azok a kapcsolatok milyenek voltak?

Figyelt kérdés

Hmm?:)


Nem tudom miért,de ha valakinek sok partnere volt nekem mindig csak a rossz jut eszembe.. Lehet azért mert eddig csak nekem egy barátom volt?


2011. okt. 25. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bunkó, csak először nem látszik rajta.
2011. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

"Valószínűleg bunkó, csak először nem látszik rajta."


És ezt miből szűrted le? Bírom h a sok balfax aki nem tud csajozni, egyből lebunkózza azt, akinek már volt párkapcsolata. Az meg hogy mennyi volt semmit sem jelent. Lehet hogy valakinek volt 8 barátnője, és mindig a csajok dobták őt, mert túl rendes volt...

2011. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jelent semmit.

Én az öltözködézt és a beszédsílust nézem...

Nah az már "beszédes". :)

2011. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vkinek sok kapcsolata volt, az nálam már mínusz pont, mert elég nagy a valószínűsége, hogy hűtlen típus. Persze megvan arra a hajszál esély, h mint ahogy a 2. válaszoló is írta, mindig őt dobták, ugyanakkor ennek is meglehet az oka, nem valószínű, hogy véletlen. Úgyhogy igen, még mennyire h lehet ez alapján ítélni! ;)
2011. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
megítélni szó szoros értelmében nem jogos, de nyilván ez is egy benyomás. a kapcsolatok milyensége azért szerintem sokat elárul..
2011. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elsőre ítélni szerintem nem szabad, míg nem ismered a hátteret... hogy miért volt sok, ki kivel szakított, stb..

Nekem is volt már néhány barátom. Mindegyikkel én szakítottam, mert lett lettem egyikbe se szerelmes, kivéve egyet, ahol viszont szerelmes lettem, és ott meg ő dobott engem, mert egy osztálytársam elcsavarta a fejét.

Akkor most ki a hibás? és ki a rossz? engem el kell ezért ítélni? :(

2011. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen, ez a baj, hogy azt gondolod, h a szerelem érzése ott kell h legyen, mint egy rózsaszín felhő, csak sajnos a mai fiatalok többsége nincs tudatában annak h a szerelemért mi magunknak kell tenni, a folyamatos törődés a másikkal egyre inkább erősebbé tudja tenni ezt az érzést, sőt enélkül a szerelem maximum egy ideig működhet csak, aztán úgyis tovaszáll, ha azt nem táplálják. És minden egyes kihunyt szerelemnél új partnert keresel? Na, hát éppen ez a probléma, és hát nem ítéllek meg, de éppen emiatt nehéz lehetne veled egy kapcsolatban megmaradnia bárkinek is, ha ezen a felfogáson nem változtatsz.
2011. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem beszélt senki rózsaszín felhőről, ne nézzél már tinédzsernek légy szíves, mert nem vagyok az.

de azt ne mondd nekem, hogy te bárki mellett meg tudsz maradni, aki iránt nem érzel semmit. se szeretetet, se kötődést, sem nem hiányzik ha távol van. akkor az milyen kapcsolat? van, hogy legyen? nem kell rózsaszín köd ahhoz, hogy tud, most tényleg szeretsz valakit.

a válaszodból érződik, hogy szerinted miattam hagyott el, mert biztos nem foglalkoztam vele. hát tévedsz. egyszerűen megunta, hogy otthon mindig meleg kaja, tiszta ruha, törődés, nyugalom és biztos partner és támasz várja minden téren. az újdonság varázsa elcsavarta a fejét, ez van, túléltem.

és ha odafigyeltél volna, épp írtam, hogy nem voltam szerelmes addig. (tehát épp annyira kötődtem a másikhoz, mint most épp hozzád). szóval nincs arról szó, hogy "minden egyes kihunyt szerelemnél új partnert keresel". nem keresem. csak nyitott vagyok, így ha találkozok valakivel megadom az esélyt az ismeretségnek.


kérdező, én továbbra is azt mondom, hogy nem szabad első látásra ítélni, míg meg nem ismered a másikat.

2011. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem járnék én se olyannal, aki iránt nem érzek kötődést! Én csak azt nem értem, hogy ha te se éreztél, akkor miért kezdtél el egyáltalán járni vele? Mert biztos nem azért, hogy végül szakíthass. Mindenképpen kell sztem lennie a járás elején is egy kezdeti szerelemnek, anélkül belevágni is értelmetlen szerintem bármely fél részéről. Viszont azt a kezdeti szerelmet a továbbiakban táplálni kell, különben a természet törvényszerűségei alapján előbb-utóbb ki fog hunyni. Ha te ezekkel tisztában vagy, akkor nem igazán értem a szakításaid okát. :)
2011. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"a válaszodból érződik, hogy szerinted miattam hagyott el, mert biztos nem foglalkoztam vele."


Ráadásul először azt írtad h csak egyszer hagyott el a pasi, az összes többi esetben te. Na most én erről az összes többi esetről beszélek. :)

2011. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!