Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell smárolni? Van személyes tapasztalatotok? Nektek tetszett? Ti is féltetek az első előtt?

Figyelt kérdés
Rendes válaszokat várok! Nagyon félek asz elsőtől és ha a barátom szóba hozza akkor egyből görcsbe rándul a gyomrom mert tudom hogy nem tudok..:S :( Ő már smárolt de én még nem és nagyon félek! Segítsetek kérlek! Tudom hogy fogtok olyat is írni hogy az majd jön magától de ezen kívűl szeretnék válaszokat! :( Segítsetek kérlek titeket! Mennyire dugjam be a nyelvem a pasim szájába? Mit csináljak a nyelvemmel amikor már bent van? Az ajkaimmal mit csináljak? Nagyon félek! :(
2010. okt. 25. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jön magától, amúgy meg az első csók lehet bármilyen utána majd beletanul az ember :) a barátod úgy is megérti (ha rendes) olvass utána azért hogy legyen elképzelésed :)
2010. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdkelne:)
2010. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy nem vagy több 14-nél? Na mindegy...


Ha görcsbe rándul a gyomrod, akkor hagyni kell a fenébe... nem kötelező! Ha még nem akarod, akkor nem.


Erre nagyon nem lehet mást mondani, minthogy majd alakul valahogy... nem tudjuk, mennyire bevállalós a srác, mennyit szeretne, mennyire megértő, hogy szeretné egyáltalán, stb. Hiába adunk sablon tanácsokat, ha ő nem is úgy csinálja, mint ahogy a válaszolók. :)


De az nyilvánvaló, hogy elsőre nem kéne megfojtanod a nyelveddel... :D Elsőre jó lesz egy puszi szájra, meg mittomén. Ne akarj rajta rögtön elsőre mandulaműtétet végezni... először puszi, aztán majd kiderül hogy és mint van a dolog.

2010. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De tényleg ne úgy írjátok le légyszi hogy majd jön magától!


hanem komolyan!

2010. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj,már mennyi kérdés volt ezzel kapcsolatban.Egyrészt minek ezen parázni?Én nem paráztam húztam egy ideig,aztán megtörtént..ösztönösen jönnek a dolgok,hogy mit csinálja,úgyis pasid fogja elindítani,Te pedig alkalmazkodj hozzá,ennyi az egész. :)

18/L

2010. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát ez téll jön majd magától,de én is féltem egy kicsit előtte,de segáz amikor ott vagytok és történik a dolog akkor add át magad az érzésnek.próbáld úgy mint a barátod.én pl. mindig alkalmaszkodok a pasiaim technikájához...

szal ne görcsölj rajta,lehet hogy elbénázod de ha szeret akkor megérti.igaz én nem csesztem el ( xD )

2010. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom megfolytani..xD Amúgy igen nem vagyok 14-nél több xD De amúgy erre a 3 kérdésre tudtok válaszokat adni? *-*
2010. okt. 25. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Egymás nyelvét érintsétek a nyelvetekkel közben meg olyan szájra puszi, de azért ne csöpögjön a nyál =))) Megtanítsalak? x]]]
2010. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy az ember elmegy valami fontosabb helyre, és akkor előre eltervezi, hogy mit szeretne mondani... el is kezdi, de végül totálisan cseszheti az egészet, mert akihez beszélsz az közbevág esetleg és másról érdeklődik, amire te nem készültél. De valamit mégis mondasz!


Ez is ilyen... értelmetlen lenne tanácsokat adni, csak megvezetnénk vele. Ahogy éppen sikerül! :D

2010. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tök mindegy mit írunk úgyse akkor úgyse fogsz tudni ezen gondolkodni
2010. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!